Ksa dnem Askerlik...

yusum senin nişanlın ne olarak yapıyor canım

benim nişanlıma inzibat olabilirsin demişler ne demek ki?? denizciden inzibat olurmu ki?

Evet canım az kaldı inşallah çabuk gelir ve çabuk geçmez:)) Yazıp anlatınca birz daha iyi hissettim kendimi sağol canım
-----------------------------
rıca ederım bız bırbırımıze destek olmalıyızkı askerlerımızede moral verelım burda herkezten bırsey ogrenıyorsun ben bunu farkettım paylasınca ınsan daha bır rahat hıssedıyor kendını herkezı tez zamanda kavustursun allah sevdıklerıne.

hepımıze allah kavustursun nbsasmaz evet esım ankaraya yakın ama ne kadar yakın olursa olsun yanımda olması gıbı degıl maalesef ama napalım katlanıcaz sızlerı tanıdıgıma cok sevındım rahatladım yemın ederım ne kadar guzel burda bırseylerı paylasmak sızlerle

arkadaşlar bu arada sormak istediğim bir konu var sizlere.bekar arkadaşlar yanlış anlamayın nolur.evli olan arkadaşlar kendi evniz de mi kalıyosunuz,kayınvalidedemi yoksa ailenizin yanında mı?ya da sizinle birlikte kalmaya gelen birileri var mı?ben ailemin yanına gelmek durumunda kaldım.eşimde öle istedi.

haklısınız tabi,bir arada olmak gibi olmyor malesef.ama yapacak bişey yokki.elimizden bişey gelmiyor malesef.aslında bizimkisi birazcık züğürt tesellisi yapmak.yoksa bizlerde burda sürekli üzücü şeylerden konuşsak işin içinden hiç çıkamayız.yalnız bir arkadaşın yazdığı söz cidden çok hoşuma gitti.gerçektende küçücük şeylerden mutlu oluyoruz.kısa süreli de olsa seslerini duymak bile yetiyo.en azından bunları düşünerek de olsa güçlü olmaya çalışmak zorundayız.başka türlü geçmez günler.

ben ailemle kalıyorum canım ama çalışanlar aileleri aynı şehirde değilse kendi evlerinde birileriyle yada tek kalıyorlardır

ben kendı aılemın yanındayım arada kayınvalıdeme gıdıcem kayınpederım vefat ettı yalnız kalıyor o bırbırımıze arkadas oluruz artık

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz allah kavuştursun

cnm bnm nişanlım yüzüğüne benden çok değer verirdi
eminim götürmek istemiştir
ama götürmesede sorun değil mutlaka eline zarar verir die düşünüyorum
eli şişer parmağı şişer
yüzüğü çantasına koyar bu defa bulamaz falan onun için hiç gerek yok götürmesine
bnm sonsuz güvenim var.

bgn 2 kere aradı beni öpücük at dedi kara sevda :)kaydirigubbakcemile3

doğru 2 dk bıle olsa seslerını duymak ıyı olduklarını bılmek bıle ınanılmaz mutlu edıyor ınsanı aslında bırde gun saymamak gerekıyormus zaman zor gecermıs gun sayınca ben ınanıyorum kı ocaktan ıtıbaren gunler su gıbı gecıcek ne bılıyım oyle bır hıs var ıcımde :)

yusum senin nişanlın ne olarak yapıyor canım

benim nişanlıma inzibat olabilirsin demişler ne demek ki?? denizciden inzibat olurmu ki?

o da inzibat galiba canım. onbaşı olmuştu birkaç hafta önce. Acemi birliğinde kantinde görevlendirmişti bir tanıdık, eğitimlerde yorulmasın diye =) Kantin haricinde silah temizliği yapıyordu diğer polislerle birlikte.
nişanlın nasılmış canım rahatmı yeri?

aradım canım en önce orayı aradım..ama meşgul ,düşmüyo yani.oteli aradığımda ordaki adamada sordum varmı öğretmenevi die yok dedi kapandımı acaba diye düşünmeye başladım

ben alanyada öğretmenim o yüzden de kendi evimdeyim yanımda da annem kalıyo..

aradım canım en önce orayı aradım..ama meşgul ,düşmüyo yani.oteli aradığımda ordaki adamada sordum varmı öğretmenevi die yok dedi kapandımı acaba diye düşünmeye başladım

ben turızm acentasında calısıyordum evlenmeden once sana yardımcı olmaya calısırım ama yarın ancak haber verebılırım sana bırseyler yapmaya calısırım ben cash ayın kacı ıcın ıstıyorsun bırde kac kısı gıdıceksınız

katılıyorum... saydıkca uzuyor sankı.. ben 100 geryı saymaya baslamıstım sadece bıde ıznıne yakın 1 hafta mehtap saydım o kadar :)

web sitesi yapım aşamasında falan yazıyor ama canım. kapanmamıştır bence bilecik merkezdeki öğretmenevini arayıp sorsaydın keşke.belki tlf numarası değişmiştir.

rahatım diyor canım... yemekler iyi değilmiş pek. ama katlanıcak mecbur.. eğitimler varmış koşuyorlarmış şınav falan çekiolarmış.. konuşurken inzibat olucam heralde dedi bende merak ettim nedir diye..

katılıyorum... saydıkca uzuyor sankı.. ben 100 geryı saymaya baslamıstım sadece bıde ıznıne yakın 1 hafta mehtap saydım o kadar :)

bende oyle yapıcam galıba sımdıden sayınca gecmıyor sankı zaman duruyor aslına bakılırsa soyle bı dusundugunde az gelıyor 155 gun 4 u gectı zaten ama saymaya baslayınca yok duruyor zaman

benım erkek arkadasımda ıskenderun denız harp akademısınde acemılık yaptı.. yemeklerını hıc yıyemıyordu gozunuz korkmasın ama 1 ayda 11 kılo vermıstı ( inşallah sonrasında cok rahat bı yere duser.. inzibatın ne oldugunu sorayım bı bakalım ne dıycek benım kı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…