Ksa dnem Askerlik...

Kızlar ne kadar zor ben de bu cuma yolcu edeceğim nişanlımı Hepinize sabır diliyorum,umarım zaman su gibi akar geçer de kolayca kavuşuruz canlarımıza

kızlar benim sevdicek de çarşamba gidiyor kısa dönem.. hepimizi allah kavuştursun.. ama bu kısa dönemin süresiyle ilgili kesin bi bilgi yok yaa kafam karıştı :)

ama çok sinir bozucu dimi :) şafak sayacağım fakat kesin bi bilgi yok.. bi yrde 167, bi yerde 182, bi yerde 155.. kafam oldu çorba :) bu arada allah kavuştursun :)
sorma ya cok sinir bozucu telefonuma safak sayar indirdim terhis tarihini girin diyor biz terhis tarihini bilmiyoruz:)bugün teslim oldu 3 hafta burdur acemilik sonra ankaraya gata askeri hastanesinde yapacak kalanını.sizin nereye cıktı?sizi de Allah kavustursun canım tesekkür ederim:)

ben de indirdim canım telde sülüs tarihini girin dedi.. örnek var orada mesela şubatta gidecekse birliğe katılma tarihi değil, 31 ocak yazın dedi.. ben öyle yaptım şu an şafak 166 gösteriyo izin kullanmadan.. bizim acemiik manisa usta kıbrıs girne :) telefon sorunumuz olacak biraz ama buna da şükür :) sen de sağol canım :)

Benim sevdiğim de bugun teslim oldu kısa dönem yapicak şafak kaç belli degil acemilik de usta da ankara polatli

Benim sevdiğim de çarşamba günü acemi birliği Burdur a teslim oldu. Yemin törenine gidicem inşallah Yemin töreni sabah 10 da olacakmış. Asker yakınlarını en erken kaçta almaya başlarlar bilgisi tecrübesi olan var mı aranızda? Erkenden gidip yer kapmak lazım, yer kalmıyormuş sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…