Ksa dnem Askerlik...

335. dönem bekleyen kızlar bizde 335. dönem bekleyenler diye ayrı bi topik açsak nasıl olur?Baktım 331 var 333 var bizim de ayrı bir topiğimiz olmuş olur ben konu açmayı bilmiyorum bilen biri açsa nasıl olur?

cnm konunun nasıl açılacağını ben biliyorum yardımcı olayım sana ah erkeklere girdiğinde hani konuların olduğu yerde en aşağıda sayfaların yazdığı rakamlar varya onun solunda yeni konu diye bir buton var ona bas aç konuyu canım....

canım önemli değil belki seninki doğrudur ama bana aşkımın söylediği yani 12 ağustostan itibarn şaak saymaya başla dedi sayacaksan eğer dedi =) o saymıyor ben sayıyorum =) senin aşkın şanslıymış canım bnim aşkım çok sıkı bir yerde askerlik yapıyor =( her gün eğitimde artı geceleride atış eğitimine çıkıyorlarmış cep teli yasak şuan ama usta birliğine kesin götürücem diyor inşallah usta birliğinde rahat eder :KK43:

Canımm yaa inşallahh rahat eder usta birliğindee...
Şafak önemli tabiki ama 80den sonra diyorum saymaya başlayımm :)

Allah hepimizin yardımcısı olsun Tuticimm..

ben de bı 15 ay bekledımmm o sewgılımle ayrıldık sımdı de 5 ay beklıyycemm offffffffffffffhayatım asker beklemeklee gectı yanıııııı askeree gıtmıs kadar oldummm:)

X