Ksa dnem Askerlik...

uzun dönemleri düşünüp teselli buluorum bende kızlar 3,5 ay kaldı benmde kavuşmama

ya sen ne diosun uzun dönemleri düşünüpmüş
sizinkiler 5 ay yapıo bizmkiler şimdiye kadar 2 -3 kez tezkere almış gibibler
5 ay nedir ya biraz düşünüp dikkatli yazalım arkadaşlar

hepimiz için zor ama bölede sölemeyin bikaç kişilerde girirp bakıolar yani yapmayın böle şeyler

arkadasım yoklugun adı aynı. Kısa uzun farketmez.. Cok sukur dıoyoruz uzun gtmedıler. Onlarda kısa gtmek ıcın uzun bısürecten geçtıler.. Tabıkı senınkı daha zor kı benım esım gercekten ucu ucuna yakaladı kısa donemı. Aöf nın acıklandıgı gun bayram oldu. 1soruyla kalıp uzun donem gdıyordu. Sevınclerımızı üzüntülerımızı paylasalım..

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
anlamadım kardeşim anlamıyorum kız sadece uzun dönemlere düşünüp teselli buluyorum demiş bana göre bunun açıklaması
uzun dönemlerin yaptığı iş çok zor kendi halime bakıp şükretmeliyim demesidir kişinin
niye illede insanları yargılamak karşı gelmek düşüncesindesiniz.
neden hemen kavgaya gürültüye yol açmaya çalışıyosunuz
bu iki oldu dayanamıyorum cidden
uzun dönem askerliği hafife almamış bişey yapmamış
bende katılıyorum bu konuların amacı belli sevinçleri üzüntüleri paylaşmak
tartışmaya yol açmayın lütfenklava:
ve burcucum biliyorumki iyi bir kızsın paylaşımcı birisin takiplerime göre lütfen çizginden şaşma böyle çok iyisin

Şafağımı şafak panosuna yazar günlerin kısaldıkça daha da zor olduğunu sölerdim meğersem bu sölediklerim sizler için laf sokma niteliğindeymiş ve bende tepki göstermeden ordan çıktım kısa dönem askerlik topicinde paylaştım ama sizler buraya girip tepki göstermekte hiç çekinmiosunuz o arkadaş ne küçümsemiş ne de herhangi bişe yapmış uzun dönem askerliğin kolay olduğunu kimse de söylemio tabi ki zor ama sen biliyormusun benim kısa dönem askerini bekleyen biri olarak tam 3 yıldır sözlümü beklediğimi. Bu 6 ayın adı askerlik sadece ve sayılması gereken şafak olduğu için sayıp paylaşıyoruz lütfen sizlerde burda bizlere saygı duyun ve yorumlarınızı küçümsemeden yapın. Elinizden gelse hakaret ediceksiniz kısa dönem yapıolar die. ınsanlara verilen fırsatları ve kullanmalarını yargılayamassınız sizlere gelen negatif tepkiler olmadıkça.

Son düzenleme:
şafak 22 az kaldı allh m hepimizi kavuştrsn sewdikelrimize
Eşim askere ilk gittiği günler girmiştm bu topiğe ve şfğı 33 olanlar vardı ayy diyordum bende gorsem keşke o günleri gorduk allah ın izniyle ...4 ay geçti ole bole ama 1 aya düştğnden beri çok zorlanıyorz (

listede kendimi gormek beni mutlu etti hemen hemn 4 aydr bakamamştm çünkü forma
Melita--------------------------------------------------------- ızmir/Bergama 20'lerde
bu arada listede bergamada yakını askerlk yapan varmş ben de bergamalıım şaşrdmm D:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…