Ksa dnem Askerlik...

askolsun ıdencım cezalımıyım attın benı 30lara..ohaoldumsmile
30lardan ınene kadar göbişler çatladı zaten turkbayragi

ŞAFAK:27

rabbim askerlerimize hayırlısıyla kavuşmamızı nasip eylesinturkbayragi az kaldı az:kedi: çok ösledim eşimi ya geçsede günler kavuşsam sevdicğimeopuyorumnanaktan

Çok değişik bi durum bu yokluk ve ulaşılamama ya. Sanki bi daha hiç gelmicek miş gibi. Of mirmirmirmir

inşallah sağ salim gelecekler rabbimin izniyleturkbayragi çok şükür biz rahat askerlik geçirdik,2 kez evci çıkardım,sürekli tel de görüşürüyoruz ama yokluğuna alışamıyorum:gitme: neyseki az kaldı şafak 26turkbayragi allahım inşallah askerlerimize kavuştuğumuz günü de yazarız sayfaya:kedi:

evet canım doğru söylüosun ama işte içinde bulunduğun durum bulunacağın durumdan daha önemli olduğu için ister istemez üzülüosun

amin saol canım

ya söylemesi kolay görünüyor ama gerçekten sabır eyvahedigeldismile askerliği nerde yapıyor eşin??bak bende sabır sabır sabır diye diye 26 ya düştüm inşalllaaah darısı başınaaa,bir şekilde geçiyor ilk günlerde çoook ama çook zor oluyor ben 3 gün yataktan çıkmadım sadece temel ihtiyaçlarımı karşılayıp direk yatağa koşuyordum :gitme: . sonr ayavaş yavaş kabullenip bekliyorsun :sinifsinif:

kars az kalmış allah kavuştursun ben alışamadım 8 aylık oğlum var ona baktığımda içim parçalanıyor geçen fotorafını gördü nasıl seviniyordu gülüyordu çok düşükün babasına uyku uyuyamıyorum onu çok özlüyorum

amiiiin inşallah :Saruboceq: off çok kötü ya senin çocuğunda varmış biraz daha zor yaa ne diyeyim Allah kolaylık ve sabır versin arkadaşım yaaa :Saruboceq: mafoldumben

uzun dönemleri düşünüp teselli buluorum bende kızlar 3,5 ay kaldı benmde kavuşmama

şafak:26
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkis

Sevdiğim askere gittiğinde ilk ay bu listeyi gorduğumde ne kıskanırdım boshayallersmile
Şimdi bize de kısmet oldu """"""""""""Şafak 24 Başka Yok"""""""""""""" O ilk ay ne kadar zor geçmişti 5 aya bedel valla :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…