Ksa dnem Askerlik...

Damla bi 333.Dönem geldi sanırım he=))
bu günleride gördükk yarabbim çok şükür=))

sanırım öyleyim çok emin değilim bu hafta sonu teslim oluyor ayın 9unda nereye düştüğü açıklanıyor...

sanırım öyleyim çok emin değilim bu hafta sonu teslim oluyor ayın 9unda nereye düştüğü açıklanıyor...

cnm o 9 u gece acıklanır yanı 10 nisan saat 2-3 gbı gece anca acıklanır. bızımkıler oyle olmustu cunkı. allah hayırlı yazılar yazsın turkbayragi şafak 41 :nazar:

Anaaa geçen hafta yazdığım msjımı gördüm ne çabuk geçti zaman bugünse şafak 42 turkbayragi böyle geçmeye devam eder umarım zaman bu hafta 30'lara geçiyoruz.........

şafak 35turkbayragi hayırlısıyla geçse artık bi an önce kavuşsam aşkıma:kedi: rabbim tüm askerlerimizi korusunturkbayragi

arkadaşlar nişanlım yeni gitti askere hiç bitmicekmiş gibi geliyor şuan 5 ay, gözümde büyüdükçe büyüyor,bu dönemi nasıl kolay atlatabilirim hiçbir fikrim yok,oyle zor gelior ki,hiçbir şeyle teselli olamıyorum,üstelik cok uzaga gitti,gidip gorme sansım da olmayacak:KK43: nasıl gececek bilmiyorum...

arkadaşlar nişanlım yeni gitti askere hiç bitmicekmiş gibi geliyor şuan 5 ay, gözümde büyüdükçe büyüyor,bu dönemi nasıl kolay atlatabilirim hiçbir fikrim yok,oyle zor gelior ki,hiçbir şeyle teselli olamıyorum,üstelik cok uzaga gitti,gidip gorme sansım da olmayacak:KK43: nasıl gececek bilmiyorum...

Canım 333. dönem oluyo askerin gel 333.dönemlerin topiğine orda hep birlikte geçicek emin ol
biz de senin gibiydik
inanki geçiyooooo geçmeyen hiç bi zaman yok buda geçicek ben hep şey derdim
eğer zamanın durması gibi bi imkan olsaydı ellerin ellerimdeyken durdururdum
durmadığına göre buda geçicek üzülmeeee derdim gerçektende öylee üzülmeee

X