Ksa dnem Askerlik...

günaydın kızlarr neden kimse yok ya, arzum bile burda o hiç giremiyodu yaa siz nerdesiniz :KK43:

günaydın damlacım hoşgeldin kimsecikler yok işte bende arada bakıyorum öyle :KK43:

günaayddınnnnnn

günaydın arzucum hoşgelmişsen sende geçmiş olaa

günaydın canlar....

Şafak 89 :) turkbayragi

elvinim günyadın balbademim :KK70: o ne kıııss ticker değişmiş :KK70:
aklımı kaybetceğime kilomumu kaybediyim dedin
ben 3 ay yazısına sinir ola ola aklımı kaybetcemde yakında :))

ya şaka maka benimde zayıflamam gerekio hafta sonu sevdiceğim eve geldi ya tarttım 11 kilo vermiş herif :KK70:
içim gitti ama yiyorum da diyo hareketten heralde zayıflamış :KK43:(
benimde zayıflamam lazım yoksa filinta gibi damat şişko gelin olucaz :KK43:(

bu konuyu baştan tekrar okumak istiyorum :KK43:(
geçen sene nisanda gidenlerin yaşadıkları ve gelişleri belki sabır verir güç verir tekrardan :KK43:(

günaydın damlacım hoşgeldin kimsecikler yok işte bende arada bakıyorum öyle :KK43:

günaydın arzucum hoşgelmişsen sende geçmiş olaa

elvinim günyadın balbademim :KK70: o ne kıııss ticker değişmiş :KK70:
aklımı kaybetceğime kilomumu kaybediyim dedin
ben 3 ay yazısına sinir ola ola aklımı kaybetcemde yakında :))

canımm ancak görebildim yazdıklarını valla cumaya kadar bana rahat yok... başımda öle bi iş varki sorma...

evet değiştirdim tickerı dedim ki yeter ulen bak baka kafayı yicem... zayıflama mevzusunu bari hatırlayım sürekli didim :) belki bunun yararı olur

ya şaka maka benimde zayıflamam gerekio hafta sonu sevdiceğim eve geldi ya tarttım 11 kilo vermiş herif :KK70:
içim gitti ama yiyorum da diyo hareketten heralde zayıflamış :KK43:(
benimde zayıflamam lazım yoksa filinta gibi damat şişko gelin olucaz :KK43:(

ayy benimkide zayoflamış yani öle diyo cidden sırıtmayalım yanlarında bu bile yeter kilo vermek için sebep olarak..

walla elvincim gırtlağı tutmak gerekiyoo :)
bu arada baktım konunun başlarınada ullaa 60 tan sonra say say bitmemiş ya bee :KK70:
asıl işin zoru bencede 60 tan sonra hep diyodum ama kesin garanti yani 1 nisandan sonra iyice yavaşlıcak zaman bak görün

Son düzenleme:
walla elvincim gırtlağı tutmak gerekiyoo :)
bu arada baktım konunun başlarınada ullaa 60 tan sonra say say bitmemiş ya bee :KK70:
asıl işin zoru bencede 60 tan sonra hep diyodum ama kesin garanti yani 1 nisandan sonra iyice yavaşlıcak zaman bak görün

evet haklısın düşününce daha yarılamamışız bile....

oyy arzum yeni gördüm yazını çok geçmiş olsun balım ya :KK43: tez zamanda iyileş ıNŞALLAH bidanemm mucxx

şafak:90...
kızlar fazla kılolarınızı bana yolalyabılrısınız :emir_bebek:
bende almaya calıısıyorummbilmiyorumkismile

günaydınnn.ya ben bişey soracağım teskere geri sayımında 89 diyor ama sizler 88 diyorsunuz nasıl oluyor bu anlamadım.ama 88 demek daha güzel o ayrı:)))

CANIM O 17 MAYIS AKŞAM 23:55 ÇIKIŞINA GÖRE 89 DİO BİZİMKİLER YA 16 MAYISTA YADA 17 MAYIS SABAH ÇIKICAK O NEDENLE EKSİK OLUR FAZLA OLMAZ Ş:88turkbayragi

üff bu ne ya bidahada topiğe gelmicem :KK70:
en azından plakalara kadar yokum protesto ediyorum terkedenleri hııhhh =)))

günaydınnnn.idencim valla haklısın aklıma yattı ve çooooooook sevdim yani şimdi 87 öle mi ayyy çok güzelmiş.

X