Ksa dnem Askerlik...

gunaydın kıslarrr... benm safak yıne sızden gerıde kaydirigubbakcemile3 var bu iste bı garıplık neyse allah sağa salım kavustursun bızlere onalrı ınsallah.. çok özledık bız babamızı :gitme:

ilarzucum hoşgeldin yorucu bi hafta sonu geçmiş iyi haftalar şimdiden
damlacım sende hoşgeldin çiçeği görüp ağlamışsın bende aşkımı gönderirken ağladım ağlamaklı birgündü işte
27.01 canım bana güven eksiği olur fazlası olmaz Ş:90 :))
nbsasmaz sende canım 90 say :KK70:

kızlarr sabah işe gelirken brillant mağazası var yolda , mağaza açılıyo bi baktım , beyaz bi yatak örtüsü ama çok güzeldi koşa koşa gittim fiyatını sordum 350 tl dedi bana çok ucuz geldi çünkü çok güzeldi kızlar haberiniz olsun onu olucam :KK70:, ve dün akşam netten rapsodi mobilyaya baktım süperler ben çok beğendim ve öle çok pahalıda değiller bilginize sunarım kızlar :KK70: bi bakarsınız belki
Konuyu düzenle/Sil

günaydın fıstıklarr, benim aşkumda bana çiçek yollamış yaa daha doğrusu abisine demiş çiçek gönder benim adıma diye bide küçük not vardı seni çok seviyorum damlamm diye bide şafağıda yazmıştı :KK70: küçük bi çocuk getirdi şok oldum ben bi ağla bi ağlaa :roflol:

waaayyys anam anam ne güzel bir hedaye tüm çiçeklerin en güzeli en romantiği o:)))

cumaretsi günü o da işte temizlik yapıyormuş
evet bitanesi

kayınvaldem bana sevgililer günü hediyesi almış:)))

o çok sever hep ufak tefek şeyler alır mutlaka

nişanlım askerde ya ondan almış balımŞeniz

maeşallah maşallah :)))))inşallah aranızdaki bağ hep böle olur[/QUOTE]

inşallah canısım

yoksam ben gibi bi cadı ile uğraşması zor olur:eek:

ilarzucum hoşgeldin yorucu bi hafta sonu geçmiş iyi haftalar şimdiden
damlacım sende hoşgeldin çiçeği görüp ağlamışsın bende aşkımı gönderirken ağladım ağlamaklı birgündü işte
27.01 canım bana güven eksiği olur fazlası olmaz Ş:90 :))
nbsasmaz sende canım 90 say :KK70:

idenim çok teşekkülrer ben de sana katılıyom canım 90

evet canım güzel mobilyalar var, ama google, rapsodi mobilya fyatları yaz 2,sine gir online satışına yani, orda fiyatlarıda yazıyo bebem

yeşil çay içtim light meyveli yoğurt yoğurt yiyiyorum

vicudumu önemsiyorum

diri vicüdumu sefiyorum

güzel ciciler giymek istiyorum

ya başlıcam böyle işe
benim vermem gereken bi kaç kilo ama tutamıyorum gırtlağımı
basıcam can damarıma verecem canımı :KK70:
ne gitmeyen kiloymuş istenmeyen kilolar istenmedikleri yerde kalmasın kardeşşiimmm

yok bee bu nee kimsecikler uğramıo gelmio gitmiyo
ama söyliyim size mart sonu hepsi geri gelicek ozamanda ben gidicem hıııhh :KK43:((
günaydın bu arada Ş:89 :))))

evet ya ben bilem hasta hasta gedlim

yüzümün sol tarafı çok ağırıyor kemikleri bademciklerim şişti sol tarafın yutkunamıyom

randevu alıyorum netten

X