Ksa dnem Askerlik...

hoşgeldin elvincim walla kurtulamadım şu istatistik rakamlarından iki gündür bu hafta bunlardan kurtuluş yok sanırım.gözlerimi kapatınca rakamlar geliyo gözümün önüne :)) dört göz olcam bunların yüzünden bide daha ülkelerin ingilizceye çevirimi varyaa bunun oooff off :KK43:(

hoşbulduk dadlu kuşum aşkitolar saat 3 te çıkacağım böğün bilgisayarı tamirden almaya gidecem

gamiş noldu balpeteğim hasat mısın geçmiş olsun ciğerparem

hoşbulduk dadlu kuşum aşkitolar saat 3 te çıkacağım böğün bilgisayarı tamirden almaya gidecem

gamiş noldu balpeteğim hasat mısın geçmiş olsun ciğerparem

evet canım yaa geçen gece karnımda bi sancı oldu iğreti bişeydi ağladım çok sonra geçti dün de erkenden uykum geldi bugünde midem bulanıyo sanırım depresyondayım :tomato:

ne depresyonu balım camış gibiyiz Çok üzgünüm çoook maşallah aşkitolarımız gelsin turp gibi olmamız lasım:)):jeyyar:sositososito

güz hayaletin gibiyim bebem nereye gitsen tgakip ediyom :)))))

çok tatlısın canım ya. biz varya birbirini ararken kavuşamyan sevgililer gibiyiz. bazen bende sana bakıyom nedesin diye. tam ben sana gelıyom sen benım eskı cıktıgım yere gidiyorsun

Hemsoomm olumunekankayizsmile
Niye sessizlesti buralar bakim? Öyle yagma yok, mayisa kadar full gaz devamkaydirigubbakcemile3
Canim sinavimin 2sini gectim, tezimden cevap bekliyorum, eger tezide gecersem mezun oluyorum insAllahopuyorumnanaktan
Bu ayin ortalarina dogru belli olur.
Dua et be gülüm, bitsin su okulum.
Eniste bey nasil balim? InsAllah daha cok görüsüyorsunuzduropuyorumnanaktan

inşallah tezide verirsin cnm sonra mezun olursun oh oh delikafadulden
dualarım seninle hemşom :Saruboceq:
nişanlım iyi işte nöbetlerden yakınıyo biraz
eğitim oluyomuş hala ona kızıyo kendi kendine kaydirigubbakcemile3
e askerlik yani yapacak mecbur:sm_confused:

slm kızlar...
yaa ben çok özledim sewdicwğimiii:sinifsinif::gitme:eek:fff of nasıl gelcek bu mayıs yaw...
artık şafak saymayı da bıraktım geçmio bi türlü günler sanki:sinifsinif::umursamaz:

günaydın kıslarrr
Ş:101 perşembe offf ne güzel az kaldı hafta sonunaaa :lepi::sm_cool:

X