Ksa dnem Askerlik...

ilarzu hoşgeldin canım öyle bi anlatıyon ki ntelalı ekmek istedi canım

hoşgeldin ilarzuu
zaten güzcüm dediğin gibi 3-4 kişi kaldık kimler kimler vardı bölündü parçalandı şu diğer topik işin içine girincede baya dağıldık

hoşbulduk canlarım..

benim de valla gamişim aklımdan başka şey geçmiyor ki anasını satiim:)))cokacimcoook

oyy bebeşimm boşver o cadolaş karıyı sen keyfine bak dicem ama biliyorumki keyfe bakılmıyo akannehir aman olsun heryerde var öle insanlar kuşum bende burdaki uyuzla anlaşamıyorum benim askerim gelince bende çıkıcam zaten burdan, müdür olmayıp müdürlük yapaya çalışan insanlardan nefret ediyorum, heleki konumunuz işyerinde aynıysa offfffff bak şimdi arzucum, benim aklımada getirdin yaw :roflol:

konumumuz aynı değil damlacım ben mühendisim o kadın da muhasebeci şimdi mali müşavrlik sınavını kazandı mok oldum koktum misali kendini bi havalarda hissediyor.

ama aşkitom gelsin alacm havasını ben onun. gerçi şimdi de pabuç bırakmıyorum ama o zaman görecek nasıl oluyormuş :))

bi iş var ona başvuracam çiçek göslüm eğer olursa Ali dedi hemen izin alır gelirim yaparız nikahı basarın temkeyi didi:))

selam kızlar herkese kolay gelsin iş yerlerinde...benide bugün tübitaktan aradılar mülakata çağırdılar..çok heyecanlıyım ama nışanlım bozulcak biliyorum...şimdi napçam ben yaa....

ayazzım tubitaktan çağırmışlar sen nişanlım bozulacak deyün mutlaka git bebem ne olur ne omaz sonra üzülrsün bak
olmasa bile en azından gittin diye içine dert olmaz

ilarzucum bende öyle düşünüyorum hala şoktayım arasa heyecanımı paylaşcam bakalım ne düşünücek

merhba arkadaşlarrrr.
ayazcım valla tebrik ederim arkadaşım hadi bakalım inşallah dilediğin gibi olur.aslında bir an önce nişanlınla paylaşmak istiyorsun tabi sende haklısın ama arayacağı zamana sakla heyecanını tamam mı:)

ilarzu arkadaşım sana da sadece sabır dileyebiliyorum,iş ortammında 'cins' tiplerle uğraşması zor oluyor.koz verme ölelerinin eline zaten emin ol herkes kimin nasıl olduğunu bilir.kolaylıklar diliyorum arkadaşımmm

offf offff yine kimse yok.bugün baya bi gökgürültülü,yağmurlu aman ne sıkıcı ya bir an önce sıcak havalar gelsinnn.
dün saçlarımı kestirdim,baya bi kısa oldu:)))umarım 3 ayda uzar:))))gerçi eşimle ilk tanıştığımız zamanlarda da kısaydı hep saçlarım.öle işte dışarı çıkmayı düşünüyordum ama bu havada biraz zor olacak sanırm.neyse bari bende hanım hanımcık evde oturayım:kedi:

çok sağol canım inşallah hayırlısı olur..bakalım neler olcak...zaten suanki iş yerimden kurtulmak için can atıyodum...fesat insanlarla uğrasmak çok zor....sağol güzel dileklerin için opuyorumnanaktan

elvincim
bak bu gün bende yoğundum gelemedim sende yokmuşsun :))
nolcak kız bu halimiz =))))

katılıyorum ne olacak bu halimiz.ilk zamanlar ne de heyecanla,merakla griyorduk şimdi herkes alıştı aslında böyle olduğunu bilmek de beni mutlu ediyor çünkü sürekli düşününcede insan yıpranıyor.son bikaç gündür yapışkanlı folyo diye bişey var ona taktım.eşimle dönünce taşınmayı düşünüyoruz ve yeni taşındığımız evde bazı değişiklikler açısından güzel olur diye düşünüyorum.aslında aklımda bir sürü şey var.kirada olmak mı iyi kendi evini almak diyorum ama ev almakda baya bi külfetli.bakalım artık hayırlısı.bir an önce taşınayım da sonrasına bakarız artık.valla o folyolar çok hoşuma gitti eşyalarım çok yeni ve daha hiç kullanamadım bile malum evden ayrı olunca.ama bi gün esecek ve bütün hepsini kaplayacağım diye çok korkuyorum:))))

ayy en önede beni yazmış :kedi:
bende bayadır girmedim silinmiş bu topik benden kaydirigubbakcemile3
zaten buralar çok sessiz oldu hemşom Şeniz
okulu ne yaptın mezun oldun mu vereliniortak

Hemsoomm olumunekankayizsmile
Niye sessizlesti buralar bakim? Öyle yagma yok, mayisa kadar full gaz devamkaydirigubbakcemile3
Canim sinavimin 2sini gectim, tezimden cevap bekliyorum, eger tezide gecersem mezun oluyorum insAllahopuyorumnanaktan
Bu ayin ortalarina dogru belli olur.
Dua et be gülüm, bitsin su okulum.
Eniste bey nasil balim? InsAllah daha cok görüsüyorsunuzduropuyorumnanaktan

selam arkadaşlar...sensible şafak panomuz güzel olmuş ne güzel baya baya bi kavuşanlar var darısı başımıza:))))

Sagol tatlim, sadece ben hazirlamadim, Karasevdaminda katkilari oldu. E tabi sizin nicklerinizlede güzellestirzemuszemus
Allah kavustursun bacim, cok az kaldi, ha gayretyerimseniben

canımsın özledim canım yaa epeydir yoksun canım bende seni cok seviyorum :1hug:

Gamisim bende cok özledim ya, ben geldim siz yoksunuz, bi ara fena yakalarim sizi amaaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

allah razı olsun sensiblecim ama yok be anam yanlış anlamışsın :))
100 den düşünce rengimizi değiştirde havamız yerine gelsin dediydim :)))
ama görüncede bi tuhaf oldum saolasın canım benim :)))

aa idencim üyle mi kizkaydirigubbakcemile3
Ozaman tekrar mavi yapiyorum, ama yesil olmaya az kaldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:lepi:

günaydın güzellerr az geç geldim bugün topiklerime cevap verem dedim şekerler:))

sensible öperim alnından canım günaydın sıcak ekmeğim (üzeri nutellalı)
[/B]

Oy canim benim, yirim seni yivrimŞeniz
Canim simdi nutellali sicak ekmek istedi hee..:icecream:

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi
ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığ
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderun
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkara
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalya
buket87--------------------------------------------------------Izmir
Cash06--------------------------------------------------------Bilecik
crncrn---------------------------------------------------------Batman
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlar
*DaMla*------------------------------------------------------Balikesir/Edremit
denise85-----------------------------------------------------Elazığ
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazari
elvin06--------------------------------------------------------Mugla
erence--------------------------------------------------------Sivas
fcert-----------------------------------------------------------Uşak
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazit
horizon-------------------------------------------------------Kütahya
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköy
ılarzu---------------------------------------------------------Karaman
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyali
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşan
PesPemBe-------------------------------------------------Izmir
seda---------------------------------------------------------Manisa
shining------------------------------------------------------Kars
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirne
suchalovelyday------------------------------------------Edremit
torakcan---------------------------------------------------Nevşehir
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzla
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincan
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprü
Quixotic----------------------------------------------------Manisa
27.01--------------------------------------------------------Corlu

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi
Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamak
linguist----------------------------------------------------Balikesir
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Cat

Pazza------------------------------------------------------Tunceli
__TanRIcA__ -------------------------------------------Eskisehir

Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

HADI BAKALIM KIZLAR, SAFAKLARI YARILAYALIM ARTIK:teytey:

KAVUSANLAR :sm_cool:

Bilmem Şeniz
bsbirkin Şeniz
Burcudeniz Şeniz
buttefly Şeniz
Charm Şeniz
Daisybaby Şeniz
Darksea Şeniz
deniziM Şeniz
Dlkltn Şeniz
dirim Şeniz
Extreme Şeniz
hayran Şeniz
Kara_Sevdam Şeniz
Seranapak Şeniz
Yusum Şeniz

hasret kuşları naber nasılsınız biz kavuştuk darısı basınıza bizim içinde dua edin iş bulalım kaldık ortalardamafoldumben

gözünüz aydın arkadaşım çok şükür kavuşmuşsunuz darısı bizlerin başına.inşallah bu ilk ve son ayrlıklarımız olur.iş konusunda da Allah yardımcınız olsun arkadaşım,şimdi birliktesiniz ya Allah devamını da getirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…