Makyaj Ürünleri Kryolan Makyaj Ürünlerini Hiç Denediniz mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Belkide türkiyede fiyatlar pahalidir, diger ünlü firmalarin ürünleriyle kiyaslarsak fiyatlar ucuz bile sayilir. Ama günlük hayatta kullanilabilir mi orasini bende bilmiyorum... Gelince deniycem

Kesinlikle daha ucuz,hatta yarı yarıya..ama gunluk ıcın agır oldugundan bence gerek yok almaya.

teşekkür ederim donut mac ten bakıyım ben kryolan bana uymadı öyleyse.

rica ederım canım

günlük kullanamayacaksam ben sahne sanatçısı değilim ki alıp ne yapayım kryolanı? o kadar para neden vereyim. cildede zararlıymış.bir arkadaş cilde zararlı olduğunu yazmış.

Canım kapatıcılıgı dogru,hatta önceki sayfalarda fotolar koydum.Dovmeleri,yara ızlerını bile kapatıyor.ama her gun kullanırsan cıldıne agır gelır.

Temızlemek nerden cıktı anlamadım :kedi:

Evet canım yogun kapatıcılık hava gecırgenlıgını azaltıyor,bu da cıldımız ıcın kotu

Geldi krayilanim sempatiksalakcinni

hemen actim baktim rengi eccik acik geldi bana ama internetten renk secmek hicte kolay degil zaten, yinede idare eder.

Bu fondöten hicte kapatici özellige sahip degil kizlar, dogal ötesi de denilebilir hic öyle maskemsi bi görüntü vermiyor hatta fazla soft bile diyebilirim. Sizin denedikleriniz baska bi seri olabilir mi acaba? Yani diger fondötenleri bilemiycem ama bu günlük hayatta cok rahat kullanilabilir gibime geliyo ama bana yag orani biraz fazla gibi geldi. fisfisfis

Benim aldigim iste bu
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

hayırlı olsn cnm nasu memnunmusun memnunsan bende alcam memnun deılsen bana gondersempatiksalakcinni

hayırlı olsn cnm nasu memnunmusun memnunsan bende alcam memnun deılsen bana gondersempatiksalakcinni

cok biliyn sen sempatiksalakcinni sana günahimi bile göndermeycen gari alsanaalsanasmile

saka yavrumm bütün karayilanlar sana feda olsun sexü arim benim Şeniz

bu ne perhız bu ne lahana tırşısi-tatlicadiarzu-

dımek begenmedın alla alla kesın yanlış çeşidi

bu ne perhız bu ne lahana tırşısi-tatlicadiarzu-

dımek begenmedın alla alla kesın yanlış çeşidi

canim ya begenip begenmedigimi bilmiyorum henüz, sabah uyku sersemiyken geldi paket aldim sürdüm yüzüme gelisi güzelsempatiksalakcinni

du bakem aksama dogru falan tekrar deniycem ona göre kararimi veririm ama ilk izlenim cok iyi degildi o kesin. :hulya:

bulunmazım:)
günlük makyaj için önermiyoruz zaten,özel günlerde kullanmak içinkaydirigubbakcemile5

canım,başka markalardan kapatıcılığı başarılı olan ürünler denemeni öneririm...ama özel günlerde güzel bir kapatıcım olsun,süriyim kaymak gibi olıyımbayanssulusmilediyosan bu markadan alabilirsin fondotenini tabikaydirigubbakcemile5

2 gözüm,güle güle kullanŞeniz
pembe kürkünde hayırlı olsun:lepi:

bu likit olanı. kapatıcılığı olanı stick fondotenidir.

stick olan budur ve üstüne de bu toz pudrası mutlaka sürülmelidir...kapatıcılığı yoğun olan.

bu toz pudrasınında stickte olduğu gibi renkleri vardır. ben 2 tonunu almıştım.
biri transparan olanıydı. diğeri,daha koyu.
yaz için olanı..

kızlarrr bu markanın cencealerını kullanan varmı..
acillllllll yardıma ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…