Makyaj Ürünleri Kryolan Makyaj Ürünlerini Hiç Denediniz mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ilarzu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
7.128
17
Merhaba hanımlar;

Kryolan makyaj ürünleri gittiğim kuaförlerde camlarda ''Bu salonda Kryolan ürünleri kullanılmaktadır.'' yazısının yanında şu logoyla dikkatimi çekmişti. Bir gün güvendiğim bir makyöz arkadaşımda da makyaj salonunda makyaj yaparken görüp sormamın karşısında, çok güzel kapatıcı özelliği olduğu, tende çok doğal ve kalıcı durduduğu ve çok memnun olduğu yönünde aldığım cevapla daha da merak sardım. Başka bir arkdaşım da gelin makyajında bu markayı kullanan bir makyaj salonuna yaptırdıktan sonra gün boyu hiç akmaması, çok doğal durması ve herkesin makyajını nereye yaptırdığını sormasıyla ufak bi araştırma yapmaya ve sizin de deneyimlerinizi almaya karar verdim. Bu markanın sadece makyaj ürünlerinin yanında sinema, tiyatro makyaj ürünleri ile de iddialı olduğunu duydum.

Şİmdi sizlere netteki araştırmalarım sonucu farlarından biraz bahsedeceğim. İleride diğer ürünlerini de eklemeye devam edeceğim güzeller.

6 li far paleti bunlarda tiyatro paleti diye geçiyor. Siteden anladığım kadarıyla.

6 lı paletin renk skalası

12 li far paleti

12 li paletin renk skalası

24 lü renk skalası

Bu paletler de sedefli, yanardönerli seriymiş

6 li palet

renk skalası

12 li far paleti renk skalası

Şimdilik eklediklerim bunlar hanımlar sizin de paylaşmak istediğiniz, beğendiğiniz veya memnun kalmadığınız bir ürün olursa buyrun bekleriz canlar.

Son düzenleme:
tv makyajı kryolanla yapılıyor zaten spikerlerin oyuncuların fln terden akma derdi yok çok guzel

evet bayanlar ne diyorduk buyrun burdan devam edelim.

Son düzenleme:
bu kilitliydi demin. bundamıkarar verdik.son kararımız bu değil mi. ok o zaman...
başlık düzelmiş bu arada,.

yazdıklarımı tekrar yazmayım oraya bari. kopyalayayım.:)

Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca Sayfa Bulunamadı (Kryolan) buradada bu markadan bahsedilmiş hatta yazmıştım bende.

suluboya farları çokgüzeldir.özel fırçaları vardır. onlarıda alırsın. resmen suluboya yapar gibi,bir bardağa su koyup fırçayla resim yapar gibi farı sürersin. renklerin yedirilmesi çok hoşolur bunlarda. birbirine geçişler. hariika bir görüntü verir.
bir eyelinerı vardır.oda far şeklindedir onuda suluboya gibi kullanırsın. çok doğal yapar gözü. çok beğenirim onu...
stick fondotenlerini özel günlerde kullanın derim. çünkü çok kalındır. güzel kapatır. ama hergün kullanılmaz.toz pudralarıyla beraber kullanmak zorundasınız. ama likit çıkarmışlar şimdi baktım. o çok güzel. gündelik kullanılabilir.
onuda sürdüğünüzde görünüm harika olur. kapatıcıları mükemmeldir. allıkları kadife gibi. göz kalemleri akmaz ve çok başarılıdır

millet imla klavuzu olmuşta haberimiz yok:nazar: hee ne diyoduk güzel gözlümzemuszemus
bu markayı çevremdeki ünlü kokoşlardan bilirim,çantalarından eksik olmaz,gerçekten muhteşem ürünleri var
tüm mankenler,spikerler,oyuncular bu markayı kullanır..
gelin makyajı için süpersonik olurkaydirigubbakcemile5ne iyi ettinde açtın konuyu arzum..

millet imla klavuzu olmuşta haberimiz yok:nazar: hee ne diyoduk güzel gözlümzemuszemus
bu markayı çevremdeki ünlü kokoşlardan bilirim,çantalarından eksik olmaz,gerçekten muhteşem ürünleri var
tüm mankenler,spikerler,oyuncular bu markayı kullanır..
gelin makyajı için süpersonik olurkaydirigubbakcemile5ne iyi ettinde açtın konuyu arzum..

Çok sağolasın bıldırcınım ela gözlüm

ben de kep törenimde Tekirdağ da her zaman gittiğim kuaförüm var orda gördüm yakinen

dedim seninkilerden kullanacam:) beyaz farına falan baktım çok hoştu.

-Bir fondoteni var bir sürüyorum nasıl kapatıyor inanamazsın arzu dedi kız.:))) özel bişeymiş detaylı bilgi alınca o konu hakkında da yazacağım reçelli ekmeem

ilarzu fiyatları nasıl canım ......

ünlüler kullandığına göre baya tuzludur dimi bunlarCADIARZU

Çok sağolasın bıldırcınım ela gözlüm

ben de kep törenimde Tekirdağ da her zaman gittiğim kuaförüm var orda gördüm yakinen

dedim seninkilerden kullanacam:) beyaz farına falan baktım çok hoştu.

-Bir fondoteni var bir sürüyorum nasıl kapatıyor inanamazsın arzu dedi kız.:))) özel bişeymiş detaylı bilgi alınca o konu hakkında da yazacağım reçelli ekmeem
balım ben ten ürünlerini çok iyi biliyorum..inan olsun kaymak yapıyo cildi canım ciğerim:smiley-cool:
bağdat caddesinde mağzası vardı,hala varmı bilmiyorum..ilgilenenler varsa duyurulurzemuszemus

sevgi pötürdüğüm sitesinde fiyat listesine baktım paletlerine falan 85 civarı fakat çok güzel görünüyorlar bebem ama deneme yapıp paylaşacağım ben de bigün.

balım ben ten ürünlerini çok iyi biliyorum..inan olsun kaymak yapıyo cildi canım ciğerim:smiley-cool:
bağdat caddesinde mağzası vardı,hala varmı bilmiyorum..ilgilenenler varsa duyurulurzemuszemus

Kryolan Türkiye : İnanır Group
2.Taşocağı Cad. Şekerciler Sok. No:9
Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: 0212 288 15 40 Faks: 274 44 35
Eposta: info@kryolan.com.tr
» Kryolan Shop Nişantaşı
Ihlamur Yolu No:16 Nişantaşı - İstanbul
Tel : (212) 231 20 74 - 75
Eposta: nisantasi@kryolan.com.tr
» Kryolan Shop Şaşkınbakkal
Bağdat Cad. No: 353 / 1 İstanbul
Tel:0 216 385 86 76 Faks: 385 86 77
Eposta: gulay@renkdunyasi.com.tr
» Kryolan Shop Mecidiyeköy
Mecidiyeköy - İstanbul
Tel:0 212 275 46 85 - 275 04 56
Eposta: kryolanshop@inanir.com
» NT Kozmetik Pendik
Tel::0 216 491 17 33 Faks : 491 17 27
Eposta: ntemre@hotmail.com » Arzum Kozmetik Merter
Tel: 0 212 556 65 45 Faks : 556 65 35
Eposta: info@arzumkozmetik.com
» Ergen Kozmetik İzmir
Tel: 0 232 243 45 24 Faks : 231 33 42
Eposta: aydanergen@hotmail.com
» Burak Makyaj Stüdyosu Ankara
Tel & Faks: 0 312 427 57 68
Eposta: basakkavuncu@hotmail.com
» Katya Bursa
Tel: 0 224 240 02 15 Faks: 240 02 17
Eposta: info@katya.com.tr
» Prokoz Adana
Tel: 0 322 459 88 82 Faks: 459 88 85
Eposta: adana@inanir.com
» Laden Lara Antalya
Tel & Faks: 0242 324 64 68
Eposta: filizgezmezatalay@hotmail.com
» ARS Kozmetik Malatya
Tel: 0422 326 01 13 Faks: 326 01 33
Eposta: merenloreal@hotmail.com
» Derya Ergün & Kryolan Pofessional
Make-Up Academy Taksim
Tel: 0212 254 67 68 Faks: 237 75 55
Eposta: dergun@kryolanacademy.com
» Derya Ergün & Kryolan Pofessional
Make-Up Academy Caddebostan
Tel: 0 216 368 47 63 Faks: 368 47 93
Eposta: gulay@renkdunyasi.com.tr

sevgi pötürdüğüm sitesinde fiyat listesine baktım paletlerine falan 85 civarı fakat çok güzel görünüyorlar bebem ama deneme yapıp paylaşacağım ben de bigün.

tamam canım ama unutma fotolarınıda koy ki uygulamalı halini görme şansımız olsun....senin önerdiğin bi çok ürünü aldım desene sıra buna geldikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

http://www.kadinlarkulubu.com/gelinbasi-gelin-taci/279526-kryolan-6.html#post14313664
şu linke bakarsan tatlım,fiyatları yazmıştım. ambalaj yüzünden oldukça uygun fiyatlar. alman malı bu arada.

allığını 33 ytl ye aldım. kapatıcısı 30 kusurdu. diğerlerini sormadım. bende var çünkü.
fiyatlarını hatırlamıyorum.
alalı bayağı oldu.
stick fondotenini sormadım. var bende çünkü..

kalemleri 20 ytl,bir süper stick olmayan fondöten daha çıkarmış. likit. 50 küsurdu. onu alabilirim sonra. parlatıcıları 15 ytl.

tamam canım ama unutma fotolarınıda koy ki uygulamalı halini görme şansımız olsun....senin önerdiğin bi çok ürünü aldım desene sıra buna geldikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok teşekkür ederim bidenem güzel sözlerin için:))

Onore ettin:))

Ekliyorum buyrunbenim bebem fiyat listesini umarım işine yarar biraz fazla ama

teşekkür ederim yordum kızlar sizi elleriniz dert görmesin.....
ama biraz tuzluymuş arzum davşanım....
bazı ürünleri iyi ama uygun ...
neyse deneyince daha net fikrimiz olur..
benim gibi hatunlar alışık pastele flormara..bu ürünler azcık burjuvalara mı hitap ediyor nekaydirigubbakcemile3
ama numune gönderirlerse denerik elimize yapışacak diil ya dimi ama:roflol:

teşekkür ederim yordum kızlar sizi elleriniz dert görmesin.....
ama biraz tuzluymuş arzum davşanım....
bazı ürünleri iyi ama uygun ...
neyse deneyince daha net fikrimiz olur..
benim gibi hatunlar alışık pastele flormara..bu ürünler azcık burjuvalara mı hitap ediyor nekaydirigubbakcemile3
ama numune gönderirlerse denerik elimize yapışacak diil ya dimi ama:roflol:

kalitesi iyiyse verilir bbebem gelin makyajımızda düşünebiliriz:)))

Son düzenleme:
X