krem allık. :)

nazlihan_hm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2010
45
0
birkaç gündür elimdeki saçma sapan malzemeleri ne yaparım diye birbirine karıştırıp duruyorum. birkaç gün önce beğenmediğim siyah farı vazelinle karıştırıp krem far yapmıştım.

koyu pembe allık istiyorum. arayıştayım. geçenlerde ucuz bi top allık gördüm, rengini beğendim aldım. ancak sürünce istediğim ton olmadı. kenarda duruyodu. top allığı ezdim iyice, içinden garip garip renkler çıktı mor, yeşil, vs vs... iyice ezip karıştırınca bronz-koyu şeftali arası bişey çıktı. içine yine vazgeçilmez malzememiz olan vazelinden koydum. ayrıca biraz da arko krem sıktım içine. ısıttım ve eski kabına geri döktüm. sonuç;

kıvam: muhteşem
renk: muhteşem
kalıcılık: inanılmaz ama gerçekten iyi :)

adam gibi makinam olmadığı için foto koyamıyorum, ayrıca zaten yeni üye olunca izin vermiyo. ben fikir olarak yazmak istedim. herkeslere iyi günler.

bende sürekli karıştırırım. başka şeylerle doğal kremler de yaparım. makyaj malzemelerimi de karıştırıp yeni bişeyler çıkarırım ortaya. güzel oluyor. çöpe gtmemiş oluyoropuyorumnanaktan

canım vazelinde,arkoda yağlı:sinifsinif:
cildin karma-yağlı ise sivilce oluşumuna yol açar bu.bilgin olsunolumunekankayizsmile
ürünlerini bu şekilde değerlendirmen çok güzel
ama arko,yada vazelin yerine,cildine kullandığın bir kremi kullansaymışın keşkebilmiyorumkismile
umarız resimleride paylaşırsın.eline sağlık ne diyimopuyorumnanaktan
sen memnunsan mesele yokboshayallersmile

X