Selülit krauterhof anti-cellulite gel ...

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Dolunay123

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
97
4
34
Arkadaşlar bugün bir kozmetik mağazasında gezinirken daha doğrusu selülitlere ne iyi gelir diye bakarken orada çalışan bayan bana ' krauterhof anti-cellulite gel ' diye bir krem önerdi. Aranız da bu kremi kullanan var mı ? Henüz almadım ama bir kaç blogta okuduğuma göre güzel bir ürünmüş ama kesin sonuç yazmıyordu. Kullanan varsa yazabilir mi yada hakkında bilgisi olan :) Cevapları bekliyorum kurtulalım selülitlerden :KK3:

Canim merhaba ben aldim duzenli kullaniyorum. Bunun disinda gunluk 2 lt suyumu iciyorum ve egzersizimi de yapiyorum 1 haftadir. Henuz bi sonuc yok.. 1 ay sonra fark eder diye dusunuyorum.. umarim..

Son düzenleme:
krauterhof... harika bi ürün biri sıkılaştırıcı serim diğeri selülit kremi. ikiside harika bi ürünnn kesinlikle tavsiye ediyorum..
SONSUZ TEŞEKKÜRLER... ÇOK MİTLUYUM.

Eklentiler

• IMG_9370.JPG
    IMG_9370.JPG
    116,7 KB · Görüntüleme: 499
  • imgres.jpg
    imgres.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 502
Son düzenleyen: Moderatör:
Canim merhaba ben aldim duzenli kullaniyorum. Bunun disinda gunluk 2 lt suyumu iciyorum ve egzersizimi de yapiyorum 1 haftadir. Henuz bi sonuc yok.. 1 ay sonra fark eder diye dusunuyorum.. umarim..
aaa bunu da mı kullanıyorsun :)) bende yeni aldım ama çok fazla yakıyor.işe yaradı mı ne kadar kullandın?

aaa bunu da mı kullanıyorsun :)) bende yeni aldım ama çok fazla yakıyor.işe yaradı mı ne kadar kullandın?
Evet canim kullanmadigim sey yok :KK70: bende ne ararsan var catlak, selulit :KK70:
1 kutu bitirdim degisiklik olmadi, ciddi ciddi yakiyordu baya. Ama ise yaramadi bende. Sadece kremden medet ummamak gerek duzenli spor sart

Bir kere kullandim bir daha da kullanmam o nasil bi yanmadir oyle hic eziyet cekemem aci cekebiliyosaniz etkili olur ama benim gibi narinseniz hic gerek yok spor yapin cok daha iyidir

Allah'ım yanıyorum bu krem yazın hele hayatta kullanılmaz... Inşallah zarar vermez.

X