Kpss ortaöğretim

Merkezi atamada yaş sınırı yok kuzum,sadece bazı sözleşmeli atamalarda kurumlar bazen isterse yaş şartı koyuyor. Onun dışında sıkıntı yok 👏💪
Sosyalim sen şu atama bölüm üzeri nerelere yerlesilebilir müsait olduğunda bana bir anlat hele .bu sene olmazda bir sonraki sene kpss ye çalışayım diyorum o_O

Evet

Muhasebe/dis ticaret mezunuyum
Öyle bir nitelik kodu görmedim ama lise mezunu muhasebelerin 80 puanla üniversiteye atandığını görmüştüm. Onun dışında katiplik zabıta infaz koruma tercih edebilirsiniz yaş tutarsa. Bir de destek personeli var. 85 civarında atanırlar

Öyle bir nitelik kodu görmedim ama lise mezunu muhasebelerin 80 puanla üniversiteye atandığını görmüştüm. Onun dışında katiplik zabıta infaz koruma tercih edebilirsiniz yaş tutarsa. Bir de destek personeli var. 85 civarında atanırlar
Zabıta ve infaz k. Boydan da yastan da tutmuyor :olamaz: ben sıfır bilgi ile gireceğim bu sene

Zabıta ve infaz k. Boydan da yastan da tutmuyor :olamaz: ben sıfır bilgi ile gireceğim bu sene
Kaç ay kaldı ki oturup YouTubedaki tekrarları dinleyin çıkmış sorulara bakın ciddi ciddi düşünüyorsanız diğer sınava altyapı olur. Ya da açıktan iki yıllık bir bölüm olabilir alakasız bölümlerin atamaları oluyor pazarlama emlakçılık vs

X