Makyaj Ürünleri Kozmetik (makyaj) ve Markalar hakkında bir kaç soru

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pirireis

Gezgin Hatun
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
3
0
Arkadaşlarım size bir kaç sorum var makyaj malzemelerimi alırken neye dikkat etmeliyim, yani her ürüne göre markamı seçmeliyim, yoksa tüm ürünleri aynı markadan mı almayalıyım? kimi zaman çeşitli kampanyalar cazip geliyor ve alıyorum ama sonra bi bakıyorum tüm ürünlerim farklı markalar herhangi bi sorununu yaşamıyorum ama bzen alıştığım rengi bulmakta zorlanıyorum sizce hep aynı markanın aynı ürününü almak mı yoksa karışık bir düzende gitmek mi daha ii aşağıdaki markalardan hangisi daha güzel?

Vichy
La Roche
Flormar
Amway
Oriflame

yada sizin önerileriniz?

Arkadaşlarım size bir kaç sorum var makyaj malzemelerimi alırken neye dikkat etmeliyim, yani her ürüne göre markamı seçmeliyim, yoksa tüm ürünleri aynı markadan mı almayalıyım? kimi zaman çeşitli kampanyalar cazip geliyor ve alıyorum ama sonra bi bakıyorum tüm ürünlerim farklı markalar herhangi bi sorununu yaşamıyorum ama bzen alıştığım rengi bulmakta zorlanıyorum sizce hep aynı markanın aynı ürününü almak mı yoksa karışık bir düzende gitmek mi daha ii aşağıdaki markalardan hangisi daha güzel?

Vichy
La Roche
Flormar
Amway
Oriflame

yada sizin önerileriniz?

Canim ancak deneme-yanilma yontemiyle dogru urunleri bulabilirsin. Her markanin her urunu basarili olamaz. Bu yuzden markalarin iyi basarili urunlerini bulman lazim. Ayrica her urunun durusu kisiden kisiye gore degisir. Mesela bir fondoten cok ovulur ama bazi cilt tiplerine gitmez kurutabilir , kalip gibi durabilir veye ciltle ozdeslesmeyebilir. O yuzden her ovulen urunu almak yerien deneyip sana en cok giden urunu alman en dogrusu.Flormar in far ve alliklari gayet guzeldir.Vichy kozmetik hic kullanmadim kullanmakta aklima gelmedi sanki cilt bakimi konusunda daha uzman bu marka.La roche tekrar kullanmadim.AMWAY gayet dogal guzel urunleri var,Oriflame bazi urunleri guzel denemen lazim. Oturdugun yerde Sephora varsa git bak oraya orada pek cok marka var ve mkayja yapip yardimcida oluyorlar.

avon avon avon bu marka ucuz kaliteli bununla ilgili konu açtım lütfen bakın:KK34::KK34::KK34:

X