Kozaklida termal hotel...

tatlim yazdigim mesaji okuyunca sanki oraya sadece yemek yemek icin gitmisim gibi olmus ama kesinlikle öyle degildi:) gercekten yemekler eski bayat ve yesilikler bile kablarinin icinde solmus curumus bir durumdaydi , genede otelin kendi konforundan cok memnun kalmistim kismet olurda bu sene turkiyeye gitme sansim olursa kesinlikle 3 yada 5 gun kacacagim tek yer asos termal :) insallah otel yonetimi degisip oraya gelen misafirlere cok guzel hizmet veriliyordur orasi tatilden cok saglik icin gidilen bir yer oldugu icin hersey mukemmel olmali bence:KK66: ..

yok ya senin için yazmamıştım ben onu..genel olarak bizde beğenmemiştik çok çeşit yok demiştik,sanki 1000 çeşit olsa hepsinin tadına bakacağız..o anlamda kendimiz için dedim yani arkadaşlarda söylemişti..ama siz iyice kötü zaanında gitmişsiniz tarihe baktımda..biz gittiğimizde sebzeler tazeydi hiç çürümüş yoktu..zaten batma aşamasından bir tık önceydi biz gittiğimizde..müdür kara kara düşünüp dert yanmıştı bizimkilere..şimdi düzelmiş anladığımız kadarıyla

Son düzenleme:
yok ya senin için yazmamıştım ben onu..genel olarak bizde beğenmemiştik çok çeşit yok demiştik,sanki 1000 çeşit olsa hepsinin tadına bakacağız..o anlamda kendimiz için dedim yani arkadaşlarda söylemişti..ama siz iyice kötü zaanında gitmişsiniz tarihe baktımda..biz gittiğimizde sebzeler tazeydi hiç çürümüş yoktu..zaten batma aşamasından bir tık önceydi biz gittiğimizde..müdür kara kara düşünüp dert yanmıştı bizimkilere..şimdi düzelmiş anladığımız kadarıyla

Cevap için sagol tatlım :) yemekler 1000 cesit olmazsa olmasinda sicak bir corba cok istemistim o donem :) dulmesine gercekten Cok sevindim Allah kısmet ederse yazdan önce bi Turkiye yapmayı düşünüyorum o zamanda bir kaç gün de olsa gitmek isterim ,

aslında aramızda topu topu 3 ay fark var siz 3 ay sonra gitmişsiniz bizden ama bayağı durumları kötüydü herhalde..biz gittiğimizde 3 çeşit çorba oluyordu sabah akşam..

1 ay önce kozaklı termal'de kaldık Kozaklı Grand Termal Hotel'e Hoşgeldiniz ...
Çok da memnun kaldık. Fiyatı inanılmaz derece de uygundu,temizdi,odalar çok genişti.hatta oda değil apart gibiydi oturma odası vs vardı.
Yemeklere gelirsek çeşit öyle çoktu ki biz hepsini deneyemedik bile..

cnm biz grand otelide gezdik,bir dahaki sefere asos u öneririm çok çok daha güzel herşeyi..odaları,restoranı havuzları ...

bu arada fiyatlarıda aynı.

biz cumhuriyet bayramı haftsonu gittik.assos'u çok övmüşlerdi.
o haftasonu assos 110 liraydı kişibaşı. sadece otelde yemek ve barınma amaçlı kaldık.. yarısından az bir ücret kaldık kozaklı termal'de..
uzun süre kalmaıdğımız için o konfor bize yetti galiba :)
bir daha yolumuz düşer inşallah istanbul'da oturuyoruz.
gezmek için gitmiştik..

rosa rosa rosa bütün otellerine tek geçerim yemekler hizmet eğlence mükemmel bence biz balayımızı orda geçirik sonra tail amacıylada 2 3 kez gittik ben rosayı tavsiye ederim

biz cumhuriyet bayramı haftsonu gittik.assos'u çok övmüşlerdi.
o haftasonu assos 110 liraydı kişibaşı. sadece otelde yemek ve barınma amaçlı kaldık.. yarısından az bir ücret kaldık kozaklı termal'de..
uzun süre kalmaıdğımız için o konfor bize yetti galiba :)
bir daha yolumuz düşer inşallah istanbul'da oturuyoruz.
gezmek için gitmiştik..
bayram tatillerde fazla oluyor fiyatları doğru..
bizim bir arkadaş kozaklıda hepsini gezmiş nerdeyse tek asostan memnun..

rosa rosa rosa bütün otellerine tek geçerim yemekler hizmet eğlence mükemmel bence biz balayımızı orda geçirik sonra tail amacıylada 2 3 kez gittik ben rosayı tavsiye ederim
rozayı hiç gezmedim görmedim ama arkadaşım kalmış hiç beğenmemiş sakın gitmeyin falan dedi.asos tavsiye etmişti oraya gittik bizde..
aslında en süper termaller afyonda ama ah ah çooook pahalı,kozaklıdakiler yanında hiç kalır..

roza'ya 3 yıl önce gitmiştim, çok beğenmiştim. hatta bir sonraki yazda tercihim yine roza olmuştu. ama malesef 2.kez gittiğimde hayal kırıklığına uğradım. yemekler kötü değil,kötü ötesiydi. ben onun için geçen yaz, diva ibisi tercih ettim. açıkçası asosa gidecektim fakat internette olumsuz yorumları okuyunca cesaret edemedim. ibis'in ortamı güzel, yemekleride. fakat havuzları çokta temiz değildi malesef.

X