Kozaklida termal hotel...

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
Merhaba subart sonu kozaklida bir termal hotele gitmek istiyoruz 4 yada 5 yildizli yardiminiz dokuna bilirmi ? fikir verebilirmisiniz hangisine gidebiliriz ? simdiden tesekurler ...

cok tesekur ederim inceliyorum:) birde sormak istedigim kk kartimmi olmasi gerekli indirimden yararlana bilmem icin ?

merhaba
ben geçen sene eşimle asos thermale gittim. tek kelimeyle süperdi. 6 yıldızlı bir otel.çok dinlendim. odaları çok güzeldi. birde tam kampanya zamanı gitmişiz. fiyatıda uygundu. kesinlikle tavsiye ederim.

merhaba
ben geçen sene eşimle asos thermale gittim. tek kelimeyle süperdi. 6 yıldızlı bir otel.çok dinlendim. odaları çok güzeldi. birde tam kampanya zamanı gitmişiz. fiyatıda uygundu. kesinlikle tavsiye ederim.

kozaklida 6 yildiz hotel varmiymis yabilmiyorumkismile senin namina cok sevindim boshayallersmile ..canim bizde bir kac sene once Roza Resort Thermal Otel gitdik guzel di ama kis mevsimi olunca 20 gun sonrasi gitmeyi dusunuyoruz bilemiyorum nerese hangi kapasitede calisiyor CADIARZU

merhaba selin
fiyatlandırmada en uygun nakit yapılan ödemelr için oluyor.kart ödemesinde banka vade farkı alıyor.tek çekimde çok az fiyat farkı çıkıyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

kozaklida 6 yildiz hotel varmiymis yabilmiyorumkismile senin namina cok sevindim boshayallersmile ..canim bizde bir kac sene once Roza Resort Thermal Otel gitdik guzel di ama kis mevsimi olunca 20 gun sonrasi gitmeyi dusunuyoruz bilemiyorum nerese hangi kapasitede calisiyor CADIARZU

asos 5 yıldızlı delux bir otel. yıldızın biride benden:1rolleyes:
gitmek istersen güzel bir yer. rosa otelide daha önce oralarda misafir olanlar tavsiye etmişlerdi. doluluktan asosa geldik dediler.

a.s. tesekur ederim canim bilgilendirdigin icin

Biz geçen yıl Ramazan Bayramında Rosa ya gitmiştik.
1 hafta kaldık.Suyunu çok beğendik .Memnun kalmadığımız yanları vardı.
Öncelikle bizim küçük çocuğumuz olduğu için çocuk kulübü dedikleri bölüm önemliydi.
Ancak büyük bir hayal kırıklığı oldu.Çocuk kulübü denilen bölümde oyuncak adına sadece bir kırık kaydırak ve birkaç parça kırılmış plastik kulübe parçaları vardı.
Yetkilelere kırık oyuncakları kaldırmalarını ve böyle çocuk kulübü olmayacağını belirttik.
Ayrıca oyun odasında bulunan jetonlu oyuncaklarında geneli arızalıydı.
Kaldığımız süre boyunca uyardık, şikayet ettik ama maalesef yönetim hiç önemsemedi, her biri diğerinin üzerine attı.
Özellikle bayram haftasında özel fiyat almasını biliyorlardı .
Oyuncakların bakımını yaptırıp hazır hale getirmeyi düşünmüyorlardı.
Bence bir aile oteli ve profosyonellik adına çok büyük eksi puandı bu.
Kesinlikle 5 yıldızı haketmiyor diye düşünüyorum.

valla bizde 5 yıldfızlı diye asosa gittik ama rezil olduk çok kötü bir otel,yazın gitmiştik yer ayırtıp gittik ama bizim gibi bir sürü insan vardı yer ayırmışlar ama otelde yer yoktu birisi zorla yer buldu odaya çıktı oda temiz değilmiş geri indi çalışanlar çok kötü davrandı,bazı müşterilerle çalışanlar kavga ettiler sonra korumlara çağrıldı silahlar çekildi felan biz hemen ayrıldık korktuk biz giderken de polis geliyodu otele doğru bi daha tövbe kızlar ben mucrda oturuyorum bize yarım ssaat kozaklı,ama asos otel 5 yıldızlı diye güvenmeyin...

Kozaklı'da beş yıldızlı otel olsa ne olmasa ne! En az İzmit kadar bilirim Kozaklı'yı, otelleri, bence, hiç hoş değil sempatiksalakcinni

Kozaklı'da beş yıldızlı otel olsa ne olmasa ne! En az İzmit kadar bilirim Kozaklı'yı, otelleri, bence, hiç hoş değil sempatiksalakcinni

tatlim biz deniz kenarinda yuzlerce otel arasinda otel aramiyoruz termal su olunca secenegimizde az oluyor tabi ne kadar duzgun bir otel bula biliriz diye ugrastik sagolsun arkadaslarimizda bilgilerini paylastilar

Arkadaslar turkiye ve kaplica tatilinden bugun döndüm bizde asos termal otele gitdik 6 gecelik parayi pesin verdigimiz icin birakip cikma sansimiz olmadi, otele hic bir diyecegim yok otelde yok yok masallah :) ama maglesef en kötü dönemine biz geldik sanirim otelin sahibi hapse girmis calisanlar parasini alamiyor yemekler berbat hele son iki gun ac kalmamak icin karin doyurduk:KK43: kimseye birseyde diyemiyorsun cunku adamlar zaten parasiz calisiyorlardi herkez bir seylerden fedakarlik yaparak otelin calismasina ugrasiyordu, ama oteli o kadar guzel dusenlemislerki hersey dusunulmustu su neden yok diyecek hic bir eksik yoktu havuzlari, odalari, biz suit odada kaldik gunlugu 70tl di jakuzili iki odali super rahatdi son iki gunude yemeklerden nefret etdigimiz icin divaibis e giderek degerlendirmek istedik ama ordada bir gun kala bildik asosun rahat konforundan sonra divaibisin guzel yemekleri bile bizi orda tutmaya yetmedi:) ama arkadaslar kaplica dusunuyorsaniz kesinlikle kozakliyi tavsiye ederim hayatimi kurtardi oranin suyu diye bilirim beni yuzde doksan rahatlardi hatda ikinci banyodan sonra rahatlamam basladi.. gene gitsem asos a giderim ama parasini gecelik oderim baktim yemekler cekilmiyor gene o zaman cikarim:)

bizde geçen sene asosa gittik otel süper lüks herşey detayıyla düşünülmüş en büyük sıkıntımız içeçek su oldu su parayla veriliyor vede çok pahalıya dışarıdan getirmekte yasak biz dört kişiydik haliyle sıcak sudan çıkıp devamlı su içiyorsun otel parasından hariç bayağı bi su parası verdik bide yemekler çok lezetsiz ama her türlü yemek var

biz asosa geçen yıl kampanya zamanı gitmiştik. otel hem temizdi, hemde fiyatı çok uygundu.yemeklerde çok iyiydi. şanslıyız galiba. ama rezervasyon konusunda daha önce yazan arkadaşımın dediği gibi çok kötüler. çok kişi rezervasyon yaptırdığı halde kapıdan geri döndü. ağız kavgasına çok tanık oldum.
ben ve eşim çok dinlendik. termal suyu çok iyi geldi. içme suyu ise çok pahalı.

biz gecen sene mayısta gitmiştik kesinlikle tavsiye edrim mukemmemel bi otel suyu falansa sahane yumuşacık yapıyo sacları vucudu ve cildi ben tekrar gitmek istiyorum cok memnun kaldım

geçen sene gittik asosa ben çok çok beğendim..bizim gittiğimizde batmaya yakın zamanıydı..family süitte kaldık 2 odalı..yatak odası bide oturma odası gibi yeri var..2 sindede tv var.arkadaşlarla oturmaya gidiyorduk egecleri birbirimize..biz bir tanıdık vasıtasıyla gittiğimiz için 55 verdik hafta içiydi..
otel süper lüks gerçekten..yemeklerini beğenmedik herkes gibi ama aslında yemek olayı otellerde abartılıyor diye düşünüyorum..açık büfe diye yiyeceğimizden çok fazlasını yiyoruz kilo alıp geliyoruz,sanki 100 çeşit olsa hepsinin tadınamı bakacağız..çorba salata 2 çeşit yemek ye tamam..biz dışardan suda soktuk valla olmaz falan dediler..eşler gitti dışardan içecek,su aldılar poşetlerle..sokamazsınız demişler,bizimkilerde o zaman sizde bedava yapsaydınız içtiğimiz suyada para veremeyiz kusura bakmayın deyip çıkmışlar neyse bişey demediler..havuzu,fıtness salonu çok güzeldi..biz memnun kaldığımız için aynı arkadaşlarla bu yılda gideceğiz..müdüryle konuşmuşlar el değiştirmiş herhalde düzelmiş çoğu şey..müdür size süpriz lerimiz var demiş bakalım..gideceğim zamanı iple çekiyorum valla..herkese tavsiye edebilirim..

bide içeceğe para verildiği için,bizde arkadaşlarla çok çay içtiğimiz için elektirkli çay setiyle gitmiştik..çayı şekeri falan götürdük bu sene de götüreceğiz..

bide içeceğe para verildiği için,bizde arkadaşlarla çok çay içtiğimiz için elektirkli çay setiyle gitmiştik..çayı şekeri falan götürdük bu sene de götüreceğiz..

tatlim yazdigim mesaji okuyunca sanki oraya sadece yemek yemek icin gitmisim gibi olmus ama kesinlikle öyle degildi:) gercekten yemekler eski bayat ve yesilikler bile kablarinin icinde solmus curumus bir durumdaydi , genede otelin kendi konforundan cok memnun kalmistim kismet olurda bu sene turkiyeye gitme sansim olursa kesinlikle 3 yada 5 gun kacacagim tek yer asos termal :) insallah otel yonetimi degisip oraya gelen misafirlere cok guzel hizmet veriliyordur orasi tatilden cok saglik icin gidilen bir yer oldugu icin hersey mukemmel olmali bence:KK66: ..

X