Koyu ve sarkık iç dudaklar, vajina görüntüsü

Merhaba dudakları ameliyatla küçültüp lazer işen beyazlatma yaptırabilirsiniz,ben hem labioplasti hem vajinoplasti oldum 8 haftam doldu 7.haftada eşimle birlikte olabildim bu ameliyatlar önemli konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalı ayrıca lazerle Beyazıt’latma çok faydalı işlemi yaptırdığınızdan 15/20 gün sonra yılan derisi gibi soyuluyor oradaki deri.

Merhaba dudakları ameliyatla küçültüp lazer işen beyazlatma yaptırabilirsiniz,ben hem labioplasti hem vajinoplasti oldum 8 haftam doldu 7.haftada eşimle birlikte olabildim bu ameliyatlar önemli konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalı ayrıca lazerle Beyazıt’latma çok faydalı işlemi yaptırdığınızdan 15/20 gün sonra yılan derisi gibi soyuluyor oradaki deri.
Peki ucreti nedir ve nerede oldunuz sorabilir miyim :KK43: ne güzel istediğniz görünüme kavusmussunuz

Peki ucreti nedir ve nerede oldunuz sorabilir miyim :KK43: ne güzel istediğniz görünüme kavusmussunuz

İşlemi yapan birçok doktor var ama ben Tuğrul Abacıoğlunda oldum 5.500₺ benim birçok işlem olduğundan bu fiyat oldu ve görüntü olarak çok memnun kaldım İstanbul’daysanız bi araştırıp gidin isterseniz estetik muayene den ücret almıyor

İşlemi yapan birçok doktor var ama ben Tuğrul Abacıoğlunda oldum 5.500₺ benim birçok işlem olduğundan bu fiyat oldu ve görüntü olarak çok memnun kaldım İstanbul’daysanız bi araştırıp gidin isterseniz estetik muayene den ücret almıyor
Maalesef istanbulda değilim ya :c cesaret edebileceğim bir zaman araştırayım iyice

Üstünden çok zaman geçmiş ama yazmadan edemedim. Arkadaşlar vajinanın renginin koyu olması büyük ölçüde genetik, annenize, tayzenize, halanıza sorun büyük olasılıkla onlarda da aynı durum varır. Ayrıca ten renginiz koyulaştıkça vajinal bölgenin de rengi daha koyu olabiliyor. Jilet yapma ağda yap tavsiyesine kesinlikle katılmıyorum, yıllardır gittiğim jinekologların hepsinin ortak söylediği ağdanın hem vajina dudaklarını esnetip sarkıklaştırdığı hem de koyulaştırdığı. Doktorlar ne ağda ne de jilet önermiyorlar, hatta mümkünde makasla kısaltın diyorlar ama alışmışız pürüzsüz olmasına makasla kısaltma bize pek uymuyor. Ben de 15-16 yaşlarımdan beri ağda yapardım ne yazık ki sarkma ve koyulaşma bende de oldu. Lazer epilasyon dış dudakların renginin biraz açılmasını sağladı ancak iç dudaklarla bir alakası yok maalesef. 4 ay önce labioplasti yani iç dudak küçültme ameliyatı oldum, dudaklar küçüldü, artık çamaşırdan mayodan falan belli olmuyor, iç dudakların uç kısımlarında koyuluklar gitti ama benim gibi tamamenda koyuluk varsa öyle bembeyaz olmasını beklememek lazım. Sonuç olarak şunu söylemek isterim, imkanınız varsa özel bölgeye lazer epilasyon yaptırın, ağdadan kesinlikle uzak durun (dr tavsiyesi ve kendi deneyimim) beyazlatacağım diye ordan burdan duyduğunuz tarifleri uygulayıp her şeyi sürmeyin. Vajina florası çok hassastır, o florayı bozarsanız bir de mantar musallat edersiniz kendinize ki mantar bir kez yerleştiğinde ömür boyu sizle yaşayan beslenmek için fırsat kollayan bir canlıdır.

Merhabalar aradan 2 yil gecms bnde bu konuyu arastirirkrn gordum bnde ayni durumu yasiyorum kendimden igreniyorum alttan muayeneden utaniyorum hamileym ve gunu geldgnde doktorum gorecek cok kotuyum

X