Koyu ve sarkık iç dudaklar, vajina görüntüsü

Miyavhanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
429
162
Bu konu hakkındaki başlıklara baktım çok eski ve kayda değer birşey bulamadim, Bu yüzden bu konudan muzdarip olanlar ve çözümü varsa eğer paylasip öğrenelim diye açtım.
Simdiii gelelim meseleye :KK43:
Benim iç dudaklar asiri büyük ve sarkık, ve koyu mor gibi yada çürümüş et gibi Kahve rengi çirkin bir görüntüsü var. Koyuluk sadece dudaklarda degil. Komple bikini bölgesi..üstten başlıyor popo deliği yada anüs dahil nerdeyse simsiyah görünüyor. Benim ten rengim beyaz. Buğday tenliyim.. o kadar çirkin görünüyor ki tavuk derisi gibi doktorda muayenelerde çok utanıyorum ve benim bile bakasım gelmiyor temizlik yaparken..
şimdiye kadar sağlıkla ilgili bir problem yaşatmadı bana. Enfeksiyon yada mantar gibi hicbirsey olmadi. Ama o kadar sarkık ki iç dudaklar çamaşırın üstünden bile belli oluyor. Bikinidende belki oluyor :KK43:
Sarkmayı geçtim bu bölgeyi beyazlatmak için ne yapmak lazım.. bilgisi olan var mı :KK43:
Yani o kadar sarkık ve buruşuk ve siyah görünüyor ki anlatamam. Çokkk rahatsizim..

Kimse yok mu böyle bir sorunu olan herkesin pamuk gibi beyaz bebek gibi mi :110:

Ben de aynı dertten muzdaribim ,bu problem sadece ben de var sanıyordum.20 yaşındayım cerrahi operasyonu varmış çok korkutucu geliyor bana.

Aynen bende öyleyim :KK43: bu ic dudak sarkması için ameliyat var ama zor oluyormuş oda :KK43: bari beyaz olsa biraz olsun rahatlayacagim ama oda yok her incelediğimde iyy diyerek bakıyorum görüntüsüne..
Evet canm aynisi bende doktora giderken cok utaniyorum. Evliyim ve esime bile gösteremiyorum bakmasini istemiyorym

Ben de aynı dertten muzdaribim ,bu problem sadece ben de var sanıyordum.20 yaşındayım cerrahi operasyonu varmış çok korkutucu geliyor bana.

Evet ameliyat ile düzeliyormuş ama zor oluyor diyorlar tabi en çok sinirin bulunduğu bölge sonuçta.. :KK43:
Ergenligimden beri var bende.. gittikçe de daha çok kararıyor sanki mübarek.:KK12:

Aynen bende öyleyim :KK43: bu ic dudak sarkması için ameliyat var ama zor oluyormuş oda :KK43: bari beyaz olsa biraz olsun rahatlayacagim ama oda yok her incelediğimde iyy diyerek bakıyorum görüntüsüne..
Cwnm amaliyati bende duydum ama cok tehlikeli oluyormus iyi arastir

Yaa ona para dökemem zaten bisürü :KK43: bari beyazlatmak için care bulsaydık . Bitkisel şeyler flan sürsek fayda etmez mi acaba
YouTube ta falan ten beyazlatıcı karışımlar var bakın isterseniz ama genital bölge hassas olduğu için o bölgede kullanılabilir olduğundan emin olmak lazım karışımın.

Kadın doğuma sorayim bari utanıyorum zaten muayenede acaip şekilde...
Neden bu kadar utanıyorsunuz? Doktor yani karşınızdaki. Gayet normal karşılıyordur. Estetik açıdan incelemiyor sonuçta. Estetik açıdan incelese bile mesleki olarak incelemiş olacak.

Kadın Doğumcu için vajina görmek, sizin birinin elini kolunu görmeniz gibi.

Neden bu kadar utanıyorsunuz? Doktor yani karşınızdaki. Gayet normal karşılıyordur. Estetik açıdan incelemiyor sonuçta. Estetik açıdan incelese bile mesleki olarak incelemiş olacak.

Kadın Doğumcu için vajina görmek, sizin birinin elini kolunu görmeniz gibi.
Doğru tabi ama ben daha kendi genital bölgeme iğrenerek bakarken bi başkasının gormesi beni utandırıyor malesef, :KK43:

Doğru tabi ama ben daha kendi genital bölgeme iğrenerek bakarken bi başkasının gormesi beni utandırıyor malesef, :KK43:

Merak etmeyin onlar neler neler görüyor. Ve bunu bizim gibi utanılacak birşey olarak değil, bilimsel açıdan görüp değerlendiriyorlar.
Jinekoloğunuza kremi danışın, şikayetinizi söyleyin, o sizi yönlendirecektir. Ben lazer sonrası dış kısım için kullanmıştım, iç dudaklar konusunda işe yarar mı bilgim yok.

Merak etmeyin onlar neler neler görüyor. Ve bunu bizim gibi utanılacak birşey olarak değil, bilimsel açıdan görüp değerlendiriyorlar.
Jinekoloğunuza kremi danışın, şikayetinizi söyleyin, o sizi yönlendirecektir. Ben lazer sonrası dış kısım için kullanmıştım, iç dudaklar konusunda işe yarar mı bilgim yok.
Anladim sormaya calisacagim, teşekkürler :)

X