Koyu saç boyası akıtma

bribria

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
91
9
Kızlar acil yardım ben internetten boya aldım sanırım sahteymiş saçımı baya koyu yaptı maalesef.saç rengi en kolay nasıl akıtılır rengi açılsın istiyorum bilen birileri yardım edebilir mi?

Kızlar acil yardım ben internetten boya aldım sanırım sahteymiş saçımı baya koyu yaptı maalesef.saç rengi en kolay nasıl akıtılır rengi açılsın istiyorum bilen birileri yardım edebilir mi?
Ha aklınızda olsun internetten SAKIN igora boya almayın.

Ben pandemi öncesinde saçlarımı marketteki paket boyalarla boyamıştım,zift gibi simsiyah olmuştu saç rengim, bu aşağıdaki kutuyu kullandım baya bir kısmını akıttı boyanın.

Ne renk aldın? Ve hangi oksidanla boyadın?
Ya ben 7 1 boyuyordum yorumlara aldanarak küllü renklerde igora çok iyi denmiş ben de internetten igora 8.21 aldım ve saçım 6.1 kadar koyu oldu belki daha da koyudur koyu kül rengi gibi bişey oksidan 30luktu ama saçım koyu kahve şu an açık kumral beklerken😖

Karbonat kepek şampuanı vs kullanan ve işe yarayan ?

toz c vitamini ile head and shoulders ı karıştır macun kıvamına gelince saçına sür bekle 1 saat kadar sonrada yıka boyayı akıtıyor denedim daha önce..

X