Koyu renk cam balkon

Nykaramel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2017
30
15
53
Arkadaşlar merhaba,benim sizlere bir sorum olacak.Balkonu salona dahil etmek istiyoruz ve köyü renk cam istiyoruz.Bu köyü renk balkon camlarına perde takılıyor mu şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kesinlikle perde takmak gerekiyor ışık yanınca hepsi içeriyi gösteriyor

Ben bir sene önce taktırdım. Ve koyu renk cam da olsa içeri gözüküyor haberin olsun.
Ve maalesef camekan taktırsan bile çok soğuk oluyor. Oturma odamla camekan arasındaki sıcaklık farkı çok.

Şöyle diyeyim dışarıda ki havayla birebir oluyor. Sıcaksa sıcak, soğuksa soğuk. Yani camekana devamlı bi hava akımı var.

Tavsiye etmem. Kışın çok zor olur ısıtmak.

Sıcaklık açısından hiçbir faydası yok. Ayrıca aşırı yağmur yağdığında, özellikle camekanin bulunduğu cepheden yagiyorsa içeri giriyor yağmur. Tek artısı aşırı toz girmesini engellemek. İnşaat bolgesindeyseniz eğer o yönde faydası olur. Ama tabi bu sefer de sürekli cam balkonun camları tozlanacak. Takmam diyorsanız ne ala. Koyu renk içeriyi gösterdiği gibi bulunduğu odayı da hafif karartiyor. Oradan başka pencere yoksa içerisi biraz karanlık kalabilir. Zaten her halükarda perde takacağım derseniz fiyat farkı verip koyu renk yaptırmaya gerek yok bence. Yine de siz bilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba,benim sizlere bir sorum olacak.Balkonu salona dahil etmek istiyoruz ve köyü renk cam istiyoruz.Bu köyü renk balkon camlarına perde takılıyor mu şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

evet perde takmak gerekıyor :)

X