Kötü kokuyu uyarmak ayıp mı?

Sadece gaz kaçırıldığını sanıp , yumurta koktu demenız abes olmuş. Neysekı yumurta yıyormus dıyorum

Fark ettim heralde bunun yumurta olduğunu :KK70:
sadece ilk burnuma geldiğinde aha biri mi saldı dedim
3 saniye sürdü sonradan, ki bir arkadaşta yumurta yiyor dedi.
bende direkt camı pencereyi açtım, ona bir şey demedim bile.

Sürekli beraber çalışacağınız muhabbetinizin olması gereken biriyse gidin konuşun yoksa gerek yok. Kendi kendine trip atsın.

İş yerinde ufacık yerde yumurta yemek nedir yahu. Birde sana ayıp ettin demişler, onlarda ayrı cins :) Sizde bir dahakine bol soğanlı dürüm götürün, laf eden olursa küsün, trip atın, soğanda mı yemeyek deyin :)

Merhaba kızlar,

Pazartesi günü bir kaç iş arkadaşıyla bir proje için kulüp odası gibi bir yerde toplandık.
Herkes bağımsız çalışıyordu.
Ortamı bir anda yumurta kokusu sardı. Dedim biri gaz kaçırdı heralde.
"Yumurta koktu" dedim.
Sonra asistan, başka bir erkek arkadaşı göstererek kahvaltı yapıyor dedi.

Bende rahatsız oldum, küçücük oda çünkü.
Kapıyı açık bırakır mısınız dedim. O da rahatsız mı oldunuz dedi. Bende birazcık dedim.

O günden beri bana tripli.
Acayip bozuk.
Bundan sonra getirmem falan dedi ama tribi, surat asıklığı hala geçmedi.

Bir hoca da bana ayıp ettin dedi.

Ben ayıp mı ettim sizce?
Konuşmalı mıyım?
Biri gaz mi kaçırdı demeniz çok ayıp olmuş evet farkına varamadınız mi

Offff bunun bi' değişiği eski okulumda vardı adam sağlıklı besleniyorum diye öğretmenler odasında haşlanmış yumurta yerdi.Birkaç arkadaş uyardı o da böyle trip yaptı.Kimse sallamayınca da tribi kesti.Ama yumurta da yiyemedi bir daha herkesin içinde.Adap kuralı diye bişey var , uygun değil.

Bence konuşun, düşünememiş olabilir. Mesela kendinizden örnekler vererek konuyu yumuşatabilirsiniz. Yumurtayı sevmiyorum, yiyemiyorum gibi, o yüzden kapının açık kalmasını istedim ya da yumurtaya alerjim var gibi abartabilirsiniz :oha:

O an calisilan ortamda yemek yenmesi rahatsiz edebilir tabi ki. Simit falan olsa neyse.

ben olsam dile getirmezdim sanırım kalkıp kapıyı açardım soran olursada kokudan rahatsız oldum derdim..
bu arada hazır koku konusu acılmışken
mesela farkında olarak yada olmayarak yogun ter kokan birine koktugunu söylermıydınız?
bu kişi aileden diyelim ama sonradan katılan..ters anlama ihtimali çok yüksek

ben olsam dile getirmezdim sanırım kalkıp kapıyı açardım soran olursada kokudan rahatsız oldum derdim..
bu arada hazır koku konusu acılmışken
mesela farkında olarak yada olmayarak yogun ter kokan birine koktugunu söylermıydınız?
bu kişi aileden diyelim ama sonradan katılan..ters anlama ihtimali çok yüksek

Bende öyle yaptim zaten
Söylemedim ki ona
Kalkıp pencere ve kapıyı açtım

Ter kokusunu söyleyemezdim sanırım

Yumurta kokusu iğrenç bana göre. Birisi kapalı ortamda yese o an demediğimi bırakmazdım gerekirse aç kalsın ama bir başkası rahatsız olduysa onu yiyemez bu kadar netim istediği kadar trip atsın kendi ayıbını triple mi örtüyor

X