Kötü kokuyu uyarmak ayıp mı?

Bana Diyor Nau Nau

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
13.177
48.185
Merhaba kızlar,

Pazartesi günü bir kaç iş arkadaşıyla bir proje için kulüp odası gibi bir yerde toplandık.
Herkes bağımsız çalışıyordu.
Ortamı bir anda yumurta kokusu sardı. Dedim biri gaz kaçırdı heralde.
"Yumurta koktu" dedim.
Sonra asistan, başka bir erkek arkadaşı göstererek kahvaltı yapıyor dedi.

Bende rahatsız oldum, küçücük oda çünkü.
Kapıyı açık bırakır mısınız dedim. O da rahatsız mı oldunuz dedi. Bende birazcık dedim.

O günden beri bana tripli.
Acayip bozuk.
Bundan sonra getirmem falan dedi ama tribi, surat asıklığı hala geçmedi.

Bir hoca da bana ayıp ettin dedi.

Ben ayıp mı ettim sizce?
Konuşmalı mıyım?

Iyy yumurta kokusu hele ki kapali ortamda ...
Uyarmaniz yanlis degil bence , herkes o kokuyu kaldirmak zorunda da degil kaldı ki terslememişsiniz , sadece uyarmışsınız bozulursa bozulsun ..

Merhaba kızlar,

Pazartesi günü bir kaç iş arkadaşıyla bir proje için kulüp odası gibi bir yerde toplandık.
Herkes bağımsız çalışıyordu.
Ortamı bir anda yumurta kokusu sardı. Dedim biri gaz kaçırdı heralde.
"Yumurta koktu" dedim.
Sonra asistan, başka bir erkek arkadaşı göstererek kahvaltı yapıyor dedi.

Bende rahatsız oldum, küçücük oda çünkü.
Kapıyı açık bırakır mısınız dedim. O da rahatsız mı oldunuz dedi. Bende birazcık dedim.

O günden beri bana tripli.
Acayip bozuk.
Bundan sonra getirmem falan dedi ama tribi, surat asıklığı hala geçmedi.

Bir hoca da bana ayıp ettin dedi.

Ben ayıp mı ettim sizce?
Konuşmalı mıyım?

Kendisi ayıp etmiş , o kadar insanın içinde yemek yemesi doğru muymuş ? O bana surat sallıyorsa ben ondan fazlasını yapardm :olamaz:

Herkesinn içinde uyarılmak zorunda hoist insanın ama o da yumurta yemeseydi. Ne canim bu ilkokul lu gibi.. Yumurta günü meyve suyu :duduk:

daha kokusuz şeyler yiyebilir veya mesai saatleri içerisinde yemek yemeyebilir. ayıp edilecek bişey yok. ha benim iş arkadaşım yapsa koktu vs diye hedef göstermezdim o ayrı mesele.

Kapıyı açalım yumurta koktu demedim.
Yumurta koktu diye de yanımdaki arkadaşa söyledim, kimse duymadı.
Sonra da kapıyı açtık. O aslında kendini ifşa etti biraz.

Kapıyı açalım yumurta koktu demedim.
Yumurta koktu diye de yanımdaki arkadaşa söyledim, kimse duymadı.
Sonra da kapıyı açtık. O aslında kendini ifşa etti biraz.

kokusuz bişey yeseymiş o da yani pogaçanın suyu mu çıktı?

Yumurta bariz kokan bir şey, bunu düşünememek için salak olmak lazım. Adam umursamamış, önce kendi boğazını düşünmüş, ayıp eden o. Bu az koktu, bir daha ki sefere işkembe çorbası da iç yanında demek lazım böylelerine. Töğbest... Ayrıca neyden rahatsız olup olmayacağınızı hocanıza mı soracaktınız? Demek ki aynı şeyi o da yapacak kafaya sahip.

Son düzenleme:
Orada size aciklama yapip kusura bakma demesi gerekirdi, iste koku icin uzgunum kahvaltida baska bir sey yiyemiyorum falan gibi. Rahatsiz mi oldunuz deyip trip atmak cok avam davranislar. Hic konusmayin tabi ki, rahatsiz olabilirsiniz herkesin kullandigi ortak bir alanda kokusu agir seyler yememeyi ogrensin bir zahmet. Siz direk kendisine uyarida yapabilirdiniz, ortak yasam alanlarinda uygun davranmayi umursamiyorsa uyarilmayida goze alacak.

X