Kötü kokulu akıntı

Allah aşkına bir şey yazdım konu kansere geldi arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun kanser olan atlatan herkese ama bilip bilmeden siz kanser olabilirsiniz demek mantıklı mı sizce yazılanlara baktım enteresan gercekten bu hafta kadın doguma gideceğim bilip bilmeden kanser olabilirsiniz diyenlere lafım yok

Allah aşkına bir şey yazdım konu kansere geldi arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun kanser olan atlatan herkese ama bilip bilmeden siz kanser olabilirsiniz demek mantıklı mı sizce yazılanlara baktım enteresan gercekten bu hafta kadın doguma gideceğim bilip bilmeden kanser olabilirsiniz diyenlere lafım yok
Merhaba burda kimse sizi kansersiniz dememişki.soru kötü kokulu akıntı sormuşsunuz ihmal etmeyin doktora görünün demişiz. 🤷

Ben kendi hastalarıyla konuştum herkes ona rastladığı için şükrediyor. Hastalara maddi külfet vermemek için daha uygun bir hastanede çalışıyor. Kendisinin instagram sayfasında kendi numarası var. Arayıp ya da mesaj atıp direk kendisiyle görüşebiliyorsunuz öyle iyi biri ki Allah razı olsun. Çapa jinekolojik Onkoloji anabilim dalı başkanı, Çapada doktor ama ordan randevu çok zor, haftada 2 gün sanırım Şişli Osmanoğlu hastanesinde. Arayıp hastaneyi de randevu alabilirsiniz. Bence hiç ihmal etmeyin hemen şimdi bile arayın.
Korkmayın, Allah kerimdir rabbim sizi evladınıza eşinize sevdiklerinize bağışlasın. Her şey çok güzel olacak inşallah , buna inanın. Gelişmeleri de burdan yazın lütfen.
Merhaba,

Geçmiş olsun.

Samet Bey'in muayene ücretini ve diğer bir konu başlığında görmüştüm, galiba, leep konizasyon işlemi de yaptırdınız?

İşlem hangi hastanede, ne kadar ücrete yapıldı, genel anestezi mi yoksa lokal anestezi ile mi yapıldı, bilgi verebilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Merhaba ben kokulu akıntı sebebiyle jinekoloji doktoruna altan muayene oldum 3cm kitle çikti.doktorum smear biyopsi tomografi pet çekildim.15 gün bekleme patoloji sonuçlarim rahim ağzı kanseri çikti.şuan beklemediyim . cerrah veya tedavi konsey kararı çikinca ariycaklar beni .çok korkuyorum nasıl bı hastalık hiç bilmiyorum evleyim 5 yaşinda kızım var.Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin inşallah
Çokmi vardi akintinizdan başka ne gibi belirtiler vardi

Merhaba
Adetime 1 hafta var ancak 1 2 gündür vajinamdan kırmızı kahvemsi yogun kokulu bir akinti geliyor.
Her dk gelmiyor ama gün içerisinde ara ara geliyor.
Ve dışarıdan da az buçuk kokusu farkediliyor. Çalıştığım için yanımda yedek çamaşır götürüyorum. Enfeksiyon olabilir mi
Ne çıktı smar testinde acaba

X