Köşkün bütçesine %100 zam

Hakaretmi ediyorum sence,Atatürk'cü olmak bir şereftir.
ALLAH'a laf mı söyledim,inkar mı ettim..,Nerde gördün böyle ifademi..
Bana avukatlık yapma lütfen,
Konu kapansın bencede yoksa iyice uzayıp gidecek,kimsede üzülmesin burada..

inkar etmen önemli değilki,o senin bileceğin iş senin dinin kimseyi ilgilendirmez
Müslümanım deyipte burda dine Allah'a laf edenlere bu tepkini beklerdim ama yok nafile!
bilmem anlatabildimmi,avukatlık yaparım yapmam bu kimseyi bağlamaz ancak beni bağlar
çünkü burda örnekleri çok,ama sen sana sorduğum soruların cevaplarını vermemişsin
üzülen sen olursun ne demek ? ben tehdit olarak görüyorum o yorumları

Bak takıldın kaldın o lafta..
Üzülen sen olursun dediysem,belkide şikayet ederdim yönetime .
Birde böyledüşün bence.
İlla kapısına mı dayanmam lazım..
Şaka gibisin inan..

Bak takıldın kaldın o lafta..
Üzülen sen olursun dediysem,belkide şikayet ederdim yönetime .
Birde böyledüşün bence.
İlla kapısına mı dayanmam lazım..
Şaka gibisin inan..

şikayet etmekte üzülecek ne var?
ban alır cezasını çeker çıkar bu kadar basit
bundanmı korkacak,sende şaka gibisin bunları yazarken öyle görünmüyorduda
neyse selametle.

Sen farklı gözle görmek istedin bence..
Sanada selametle ..

hayır ben farklı gözle görmek istemedim,tüm içtenliğimle söylüyorum bunu
eğer orda seni şikayet ederim ban alırsın deseydin durum farklı olurdu
zaten üzülen tek o değil sende olurdun : )
ikniz birden ceza alırdınız,her manada mantıklı değil söylenenler.
çünkü buradaki tehditlerden gına geldi artık,seni şöyle yaparım böyle yaparım
eğer yazarsan fena olur vs.

Ceza almak sorun değil zaten,tehdit etmek bana göre değilki,şayet kızdıysam yazılanlara tepki olarak vermişimdir.
Yoksa aksi asla mümkün değil,görüyoruz bazen neler söyleniyor..

Cunku din kisiseldir. Allahla onun arasinda. Ama siyasi meseleler tum toplumu ilgilendirir. Senin seçimlerin benim hayatimi zindana cevirebilir.

Neden kavramlari bu kadar karistiriyorsunuz. Tayyip e toz kondurmayip Atatürk e b.k atmak yaptiginiz sadece. Lütfen Allahi peygamberi karıştırmayın.

Sizin yaptiginizdan farki yok, RTE'a tas atip ataturke toz kondurmuyorsunuz.

Arkadaslar Islamiyet 622de gelmis yazmisim. 610 olacak o. Nasil karistirdim bilemem. Sagolsun bir arkadas soyledi. Yoksa öyle kalacakti..

Arkadaslar Islamiyet 622de gelmis yazmisim. 610 olacak o. Nasil karistirdim bilemem. Sagolsun bir arkadas soyledi. Yoksa öyle kalacakti..
aslında yanlışın yok 610 yılında indirilmiş,fakat 622 yılında yayılmış doğmuş.
benimde hep aklımdan 622 diye geçer.

Sizin yaptiginizdan farki yok, RTE'a tas atip ataturke toz kondurmuyorsunuz.
Rte kim Allah askina ya? Siz iyi misiniz ? Rte bu memleketin hayrina yoldan baska ne yapmış? Yahu ben bu memleketin icinde yaşıyorum her gecen gun alim gücüm dusuyor zorluk sıkıntı bini bir para dışarıdan gulluk gulistanlik gözüken ne Allah aşkına?

Yol yapmasaydi, bu seferde yollarimiz cok kotu diye soylenirdiniz.

Bu taraftar zihniyet hangi konu olursa olsun siyasetten ayrılmadıkça bizden hiç bir şey olmaz. abi iyi şeye iyi kötü şeye kötü demeyi bilmiyoruz... Bu haberde yorum olarak "Ben çok severim ama yanlış bir karar bence" dememiş kimse... Yine kötüleyen de a dan z ye her şeyi kötülüyor. Salt iyi ve kötü mü var bu işlerde neden sevdiklerimizi eleştiremiyoruz, neden sevmediklerimizin yaptığı olumlu bir şey varsa görmüyoruz...

kendi adıma cevap veriyim arkadasım, ben bu kadar insan yoksulken böyle lüks içinde yasayan malına mal katmak için dini alet eden insanlardan tiksiniyorum (kimseyi ilgilendirmeyen benim sahsi fikrimce) rte'nin islamiyetle ilgisi alakası yok. sadece insanların maneviyatını sömürüyor. böyle bi konuda ohh agama yarasın diyemem. rte iyi bişey yapsa iyi derim ama eksileri bu kadar cokken tesekkür ederiz bize yol yaptı diyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…