korunmayı bırakınca

adanaadana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
557
9
kızlar saglık olarak sorunum yok ıkı cocugum var 2.5 yıldır kondomla korunuyoduk.bu ay korunmayı bıraktık acaba hemen hamıle kalınabılırmı yoksa korunmayı bıraktıktan sonra bı kac ayda ugrasmakmı lazım lutfen cevap beklıyorum nasıl olur ya ugrasmak lazımmı

insandan insana degisir, bazilari hemen hamile kalir bazilari cok ugrasir....sen kondom kullandin, ve bu sizi etkileyecegini düsünmüyorum. Deseydin ki hap kullandim, belki ugrasirsin derdim...bence....ama ablalarim varki daha ii bilirler canim...insallah hersey istedigin gibi olur...

kondomla korunduğun için bir problem olacağını sanmıyorum. hormonlarında bir değişiklik olmamıştır çünkü
umarım çok uğraşmadan gelir sizin bebek

ay kızlar işallah agzınızdan bal damlıyor resmen allah herkese hayırlı evlatlar versin

adetime 3 4 gun var beklıyorum.. gercı adetmın 18. gunu tutmaz ıdye dusunuyorum ama bu ay hayırlısı

bencede kondomun hormonlarla bir ilgisi olmadigi icin ugrasmazsin sorunda yok zaten sadece yumurtlamayi tutturmak lazim:)

evet 25 gunde bır oluyorum bu ay ona göre ayarlıcam işallah acaba adete yakında hamıle kalınırmı

yumurtama genelde 28 günde bir adet görenlerde 10 ile 14 gün arasi oluyo seninki 25 günde bu 8 ile 12 nci gün arasi olmali adet nekadar erken gelirse yumurtlama erken oluyor nekadar gec gelirse yumurtlamada okadar gecikiyor yani yumurtladigin zaman bebek tuttmazsa 14 gün sonra adetin geliyo adetin gelimine yakin sanmiyorum tuttacagini cünki zaten yumurtlama tamamlamis kendini döllenmede olmayinca yumurta bebege yer actigi yatagi disariya atiyo. bence sen cizelge tut böylece yumurtlama gününü bilir ona görede iliskiye girersiniz ilk adet gününden itibaren dereceyle alltan atesini ölceceksin ilk gün genelde 36.3 36.4 36.5 oluyor ates yumurtalam döneminde ise 36.8 36.9 37 ye cikiyor bence öyle dene yada eczanelerde yumurtlamayi test eden hamilelik testleri gibi testler var ama o biraz pahalli ve icinde sadece 3 4 tane oluyo.insallah en kisa zaman da hamile kalirsin seni takip edicem

tesekkur ederım canım ben de öyle dusunuyorum adetımın 12.16. gunlerı arası öncesı olunca kız ıhtımalı yuksek ya benımde ıkı kızım var hayırlısı olsunda erkek olur işallaaaaaaaaaaaaah

merhaba arkadaslar.....benim adetime 7-10 gun kala goguslerim agriyor bu yumurtladigim anlaminami geliyor??

insallah allah gönlünüzdekini verir.daha önceki cocuklarinizda cabuk hamile kaldiysaniz bu seferde kalma sansiniz aynidir bence.

X