KORUNMA YÖNTEMLERİ

orionnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
1.746
2.096
28
Arkadaşlar merhaba,
5 ay önce doğum yaptım ve tekrar süpriz bir hamilelik ile karşılaşmak istemediğim için sizlere danışmak istedim,
korunma yöntemlerini araştırıyorum ama korkuyorumda spiral olayını araştırıyorum vücuda demir parçası girmesi nasıl oluyo sürekli o parçayı hissediyormuyuz kafam çok karışık ve aylık korunma iğneleri varmış ama onlar da araştırmalara göre kaslara enjekte ediliyormuş . ve ben iğneden de çok korkuyorum ve kasa vurulması ne demek eşime de hiç güvenmiyorum ben 2. çocuk düşünmüyorum ama o çok istiyo 1 sene sonra filan şuan geri çekilme ile korunuyoruz. ve ben nasıl korunacağım ve spiral takmaya karar versem sürekli onun varlığını hissediyormuyuz bilmiyorum eşim de prezervatif kullanmayı sevmiyor. kafam çok karıştı ve bebeğimi de emzirmiyorum sürekli korkudan eşimi reddediyorum ve bu onu çok üzüyo kafam çok karışık benimle tecrübelerinizi paylaşır mısınız . spiral önerir misiniz yoksa başka yöntemler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…