Aile Planlaması Korunma yöntemi?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Migrenle ne alakası var ki?? bende adet döneminde oluo sadece migren.iğne düsünüyordum bende
Migren sadece adet dönemi değil yani her başı ağrıyan migrenli olmuyor.devamlı baş Ağrı'sı çeken insanlara önermiyorlar hapta olan iğnedede var etkisi migreni tetikliyor ve beyin kanamasına yol açıyor iğneyi iyice araştırın kimler yaptıramıyor görürsünüz

Migren sadece adet dönemi değil yani her başı ağrıyan migrenli olmuyor.devamlı baş Ağrı'sı çeken insanlara önermiyorlar hapta olan iğnedede var etkisi migreni tetikliyor ve beyin kanamasına yol açıyor iğneyi iyice araştırın kimler yaptıramıyor görürsünüz
Sizin migreniniz yok bence sadece regl döneminde ağrıyorsa.her hafta ağrı kesici içer migreni olanlar

bence en iyisi en temizi condom ama eger esin benim esim gibi hoyor hissetmem gorok diyorsa ya disari boslma iyi bir taktik veya yumurtlma doneminde girmiyeceksin veya dedigin gibi hap ama haplar kilo yapiyor dedikleri gibi bedenini bozuyor bide cok kullandiginda bidaha zor hamile kalirsin yakinim oyleydi cok kullandigi icin bedeni iflas etmis

Migren var dedi dr sıkıntılı olunca bide adet dönemi oluyor.bilmiyordum

Merhaba hanımlar sizce hangi korunma yöntemi etkili? Doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum spirial taktırmak istemiyorum çünkü kanama vs artması bana hoş gelmiyor zaten oldum olası yoğun bir,adet dönemi geçiriyorum doğum kontrol hapı kullananlar memnunmu? Bende başlamak istiyorum?
en masumu kondom diğerlerinde hep bi yan etki hep bi komplikasyon oluyor illa ki.

Eşin güvenirse kendine en güzeli geri çekme.
Şahsen 4 5 yıl kadar bu şekilde birlikte olduk, hiç aksilik yaşamadık.
Üstelik birde çocuğa karar verince de 6 ay kadar bekledik :)
Şans işide olabilir :KK14:

Eşin güvenirse kendine en güzeli geri çekme.
Şahsen 4 5 yıl kadar bu şekilde birlikte olduk, hiç aksilik yaşamadık.
Üstelik birde çocuğa karar verince de 6 ay kadar bekledik :)
Şans işide olabilir :KK14:
bızde yıllarca gerı cekılme yontemını kullandık ama ondada ınsanın aklı kalıyor ya :KK43:

X