Aile Planlaması Korunma yöntemi?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Doğum kontrol hapını öneriyorum. Spiral kayabiliyor. Doğum kontrol haplarının bilinenin aksine zararı yoktur yararları vardır. Bu yeni nesil doğum kontrol haplarının hormon seviyeleri çok düşük haliyle kilo ve tüylenme yapmıyor. Buna ek olarak rahim kanserinden ve meme kanserinden koruyup cildi güzelleştiriyor. Doğru kullanırsan %99 koruma sağlıyor. Bu oranı sana bir spiral yada bir prezervatif asla veremez. Ben Yazz marka doğum kontrol hapı kullanıyordum, memnundum. Şu sıralar baya bir aksattım geri çekilme forever yaşıyoruz, hayırlısı :KK70: Ama doğum kontrol hapı öneriyorum tatlım :KK24:

Bende yaza evleniyorum nasil korunucam hicbir fikrim yok.
1 ay dogum kontrol hapi kullandim korunma amacli degil bende inanilmaz sinir ve huzursuzluk yaratti.

En düşük ihtimal o gibi bide kaliteli kullanılırsa, zaten nasıl delinip parçalınıyor hiç anlamıyorum yıllardır kullanıyoruz hiç başımıza gelmedi
Bende öyle derdim inan başına geliyor olmaz olmaz deme en büyük şansımız görmüş olmamızdı.sonra hemen ertesi gün hapı

Doğum kontrol hapını öneriyorum. Spiral kayabiliyor. Doğum kontrol haplarının bilinenin aksine zararı yoktur yararları vardır. Bu yeni nesil doğum kontrol haplarının hormon seviyeleri çok düşük haliyle kilo ve tüylenme yapmıyor. Buna ek olarak rahim kanserinden ve meme kanserinden koruyup cildi güzelleştiriyor. Doğru kullanırsan %99 koruma sağlıyor. Bu oranı sana bir spiral yada bir prezervatif asla veremez. Ben Yazz marka doğum kontrol hapı kullanıyordum, memnundum. Şu sıralar baya bir aksattım geri çekilme forever yaşıyoruz, hayırlısı :KK70: Ama doğum kontrol hapı öneriyorum tatlım :KK24:
Sağol canım sanırım yüksek ihtimalle doğum kontrol hapı deniyceeğim:oops:

Bende yaza evleniyorum nasil korunucam hicbir fikrim yok.
1 ay dogum kontrol hapi kullandim korunma amacli degil bende inanilmaz sinir ve huzursuzluk yaratti.
Adet düzensizliği için bile veriyorlar ya onun içinmi kullandın? Kişiden kişiye değişebiliyor?

Adet düzensizliği için bile veriyorlar ya onun içinmi kullandın? Kişiden kişiye değişebiliyor?
Hormonlari duzenlemek icin vermisti doktor. 1 ay dayanabildim kullanamadim. O yuzden evlenince kullanmayi dusunmuyorum ama nasil korunucaz onada karar verebilmis degilim.

Merhaba hanımlar sizce hangi korunma yöntemi etkili? Doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum spirial taktırmak istemiyorum çünkü kanama vs artması bana hoş gelmiyor zaten oldum olası yoğun bir,adet dönemi geçiriyorum doğum kontrol hapı kullananlar memnunmu? Bende başlamak istiyorum?

yazz olabilir dkh olarak
vajnal halka yı da doktorunuza danışabilirsiniz

Ben dogumdan sonra igne dusunuyorum, ama emzirmeyi birakana kadar prezervatif.

Ya bazı kadınların eşi prezarvatifi kullanmak taraftarı değil oyüzden başka korunmalara yönteniyor canım

Herseyin eziyeti kadinlara. Dogum kontrol hapi, spiral vs hepsinin bi yan etkisi var en masumu prezervatif. Vucuda zarar vermenizi istemediğimden israrla benzer her konuda prezervatifi savunuyorum. Yoksa tabii tercih meselesi :)

Herseyin eziyeti kadinlara. Dogum kontrol hapi, spiral vs hepsinin bi yan etkisi var en masumu prezervatif. Vucuda zarar vermenizi istemediğimden israrla benzer her konuda prezervatifi savunuyorum. Yoksa tabii tercih meselesi :)
Ya aynen bazıları istemiyor karşılıklı olarak bende şuan 1senedir onu kullanıyordum ama hapa geçeceğim doktora danışıp başlıycağım

X