Aile Planlaması Korunma yada korunmama konusunda kararsızım..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben de aynen senin gibi 6 haftalıkken kürtajA gerek kalmadan düşürmüştüm sonra korunmadım ama hemen hamile de kalamadım 3 ay sonra hamile kalabildim.

ben de aynen senin gibi 6 haftalıkken kürtajA gerek kalmadan düşürmüştüm sonra korunmadım ama hemen hamile de kalamadım 3 ay sonra hamile kalabildim.
yani demekki nasip işi işte allahım ne zaman nasip ederse tekrarını sorunsuz saglıklı hamilelik gaçirelimde allahın izniyle inş. canım senin dr sana korunma hakkında ne dedi korunmamı dedi

Kızlar selamlar,
Bende 8 aydır hamile kalmaya çalışıyordum ve 2. aşılamamda hamile kaldım tabii büyük bir mutluluk ama maalesef 5.5 haftada düşükle gerçekleşti ve c.tesi de kürtaj oldum. Bende çok kararsızım dr'um 3 ay kadar doğum kontrol hapı vereceğini ve bu sürede hamile kalmamam gerektiğini söyledi
Bir başka dr da zaten 40 gün içinde tekrar adet olacaksın 2 aya yakın beklemiş oluyorsun bu süre yeterli demişti doğrusu bende beklemek istemiyorum zaten kolay hamile kalabilen bir bünyem de yok.
Patoloji raporum da temiz çıktı, cuma kontolüm var dr'uma beklemek istemediğimi söyleyeceğim.
Çok zor bir süreç allah hepimize kolaylık versin arkadaşlar.

Günlerdir siteye girmeye çalışıyorum durumumu paylaşıp fikir alabilmek için, demek ki bu konuda drlar da ikiye bölünmüş durumda, düşükten hemen sonra hamile kalabilen arkadaşlar var mı aramızda?

X