kortizol eksikliği

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
1.996
2
kızlar ben 19 ağustosdan beri adet olamıyordum..ve dr gittim kan tahlileri sonucunda kortizol eksikliği çıkdı kadın doğumcu benim endokrine gitmemi söyledi...bebek dedim ilk bu olayı çözmen lazım gibilerinde konuştu hatta idrar yollarımda iltihap çıktı onunla bile ilgilenmedi endokrne git dedi siinirlerimde bozuldu yanii....adet olamadım ama dedim daha 2 ay olmuş bizde 4 aya kadar normaldir dedi bişi diyemedim ....evet biliyorum başka dr da gidecem.....vede endokrine..

benim sorum...kortizol eksikliği olupda hamile olan varmı acaba????????????????????

kortizol eksikliğini araştırdım internetde ......adrenalinle ilgili bir hormonmuş......offff yaaaaaaaaa ben iyiyim amaaa...

şimdi bebek düşünemezmiyim...

canım hayırlısı olsun şu sorunu bi hallet bebek yaparsın canım öncelik senin sağlığın

bu konu hakkında bilgisi olan yok sanırım...bilgiden öte yaşamışlığı olan...

en son dün endokrine gittim dr bana bu hormona bakılırken sabah en geç 8 de kanını vermen lazım dedi bende bu sabah saat 8,07 de kanımı verdim.....

bakalım sonucum 2 kasımda açıklanacak...herkezinki 2 gün sonraya ama benim kan tahlilim o güne...bayada uzun zaman...bu arada adetde olamadımm....şimdi kadın doğuma gitsem başkasına bu sefer iyi olurr...bu haftada doluyum..ancak haftaya....kızlarr allah herkeze sağlık versin genede hani bıktım demeyimde sıkıldım hastaneden off yaaa allah kimseyi hastanelere düşürmesin neler var görüyorm halime şükrediyorum...

ama ben bebek istiyorum...hayat devam ediyorr ve ben bebek istiyommmm

ama murgiz bebeğim ne zaman olacak yaa eğer bööyle bir sorunum çıkarsaaa.....

X