Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

Canım ilk sayfada şifa salavatı var onu okuyabilirsin.Ya Şafi çekebilirsin.

Kızlar ben kenzul ars'imi okudum şimdi 3 tane inşaallah Allah kabul eder hastalar şifa bulur huzura ererler.

Allah razı olsun hepinizden.

Allahım şifa versin anneme onunla birlikte cümlesine inşallah

Bonus annen için şimdi Kenzül Arş duası, 99 Esma ve Yasin okudum. Anneme dedim o da okuyup dua ediyor şuanda

Yasin Kenzül arş okudum Allah şifalar versin inşallah

Okumalarımi yaptım Rabbim şifa eylesin

Kenzül arş okudum 1 tane şifa olsun inşallah
Allah kabul etsin hanımlar

Nego 12.000 besmele yapalım Bonus un annesinin sağlığına kavuşup bir an önce hastaneden taburcu olmasına diye niyeylenip .Bunu bir hocam tavsiye etmişti .bittikten sonrada bir namazı var.Elhamdulillah bizim yaptiklarimizda Rabbim kabul etti hep duamızı inşallah yine eder ne dersin?

Olur derim canım.Hemen başlayalım❤

Olur derim canım.Hemen başlayalım❤
Allahümme Salli ala seydina Muhammed in ve ala Ali Muhammed,niyet ettik, niyet eyledik teyzemizin bir an evvel sifalanip evine dönmesi için besmele hatmine Rabbim kabul buyursun. Allahümme Salli ala seydina Muhammed in ve ala Ali Muhammed.Euzubillahimineşseytanirracim Bismillahirrahmanirrahim ben 2000 aldım başladım .devam edelim

Canım abdest gerekli mi şimdi oturduğum yerde okusam olur mu? Başımızı da kapatmamız gerekir mı?
Canım ben kıbleye dönük abdestli,başım örtük okumayı tercih ediyorum genelde.
Abdestsizde olur sanırım,bilen yazarsa daha iyi olur.

12.0000 besmele hatmine başladık Bonus un annesine.Entübe edildi.Lütfen okuyalım.

Allahümme Salli ala seydina Muhammed in ve ala Ali Muhammed,niyet ettik, niyet eyledik teyzemizin bir an evvel sifalanip evine dönmesi için besmele hatmine Rabbim kabul buyursun. Allahümme Salli ala seydina Muhammed in ve ala Ali Muhammed.
Euzubillahimineşseytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
İlkinde eüzü ile başlıyoruz,diğerlerinde söylemiyoruz.

Nego
Bonus
Mehfam
terliksuu
Aktif Lora
pawlover
C Calcifer
Leyl-i-fer
H M
UcanSupurge
H hasbeenandgone
Jawlensky
merve
Merayyy
askrhpozitif
M merve_eymen
hicmet16
Psikolojik Deliii
G gunces

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…