Korona testi pozitif. Verilen ilacı kullanıp kullanmama konusunda kararsızım

BlueseA5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
256
131
Merhaba herkese.
Dün korona testi pozitif çıktı. 2 aşımıda yaptırmıştım ama yinede yakalandım. Nerde nasıl bilemiyorum ama öğretmenim Bi sınıf karantinadaydı belki ordan belki başka yerden. Eşim negatif şuanda. Bu yüzden ben kaptım belli.
İlaç getirdiler favimol diye kullanmakta kararsız kaldım yaa. Şuan sadece öksürük var. Arada Bi ateş. Aile hekimi kullan ciğere inmesin diyor ama yan etkileride çok olan bir ilaçmış. Bide tüp bebek düşünüyorduk 2 ay sonra çok etkiler mi? İlaçlar acaba. Korona olup bu ilacı kullanıp tüp bebek yaptıran var mı?

Merhaba herkese.
Dün korona testi pozitif çıktı. 2 aşımıda yaptırmıştım ama yinede yakalandım. Nerde nasıl bilemiyorum ama öğretmenim Bi sınıf karantinadaydı belki ordan belki başka yerden. Eşim negatif şuanda. Bu yüzden ben kaptım belli.
İlaç getirdiler favimol diye kullanmakta kararsız kaldım yaa. Şuan sadece öksürük var. Arada Bi ateş. Aile hekimi kullan ciğere inmesin diyor ama yan etkileride çok olan bir ilaçmış. Bide tüp bebek düşünüyorduk 2 ay sonra çok etkiler mi? İlaçlar acaba. Korona olup bu ilacı kullanıp tüp bebek yaptıran var mı?
Merhaba biz Aralık ayında korona olduğumuzda ilaçları kullanmıştık. Ama ilaçların prospektüsünde 3 ay korunma öneriyordu yanlış hatırlamıyorsam :/ o yüzden isterseniz tüp bebek doktorunuzla görüşüp ona göre kullanın. Aşınız da olduğu için hafif atlatıcağınızı umuyorum 🙏🏼 Çok geçmiş olsun.

Aşı olduğum halde biraz ağır atlatıyorum. Daha kötü olur muyum bilemedim. Öksürük çok var ciğere inmesin dedi doktor. Kullan dedi ama ben hala kararsızım.

Merhaba herkese.
İlaci kullandiniz mi?

Kullandım ilacı. İlacı kullandıktan sonra kendime geldim
Bende oyle kullandigim halde cigerlerime indi ama atlattim cok sukur.Bende gebelik dusunuyorum ama bu ilactan kac ay sonra bilgi bulabildiniz mi

X