Korkuyorum

anliyorum canim..ama bahsettiğin gibi saygisizlik en olumsuz tarafi bu tarz seylerde..eşimin bu konuda hakkini yiyemem..asla bir saygisizligi olmadi bana karsi..cünkü bu 3 ayda bana sadece mesaj ve maillerle ulaşti..ne okulda,ne sokakta nede herhangi biryerde beni hiç rencide etmedi..yanima gelmedi hiçbirzaman..gelemedi :) cünkü ben öyle istedim..o da buna saygi gösterdi..ilk yüzyüze görüşmemizi bile 3 kere erteledim..bunda bile hiçbir saygisizlikta bulunmadan kabul etti,sabretti..vs vs..

senin olay bunlarla karşilaştirinca gerçekten bunaltici olmuş..ozamanki hallerimi düşünüyorum da..mail ve mesajla konuşmasi,okulda uzaktan beni takip etmesi bile beni acaip bunaltip korkutuyordu..birde yüzyüze olsaydim,birde bukadar şeyi apacik itiraf etmiş olsaydi hepten tirsardim herhalde :)

velhasil sen en iyisini yapmişsin canim..cünkü duygularindan eminsin ve istemiyorsun..önlemini almalisin..umarim tez zamanda o da bunu anlar ve basindan beri göstermedigi saygiyi artik gösterir a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…