korkuyorum...

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
580
3
arkadaşlar ben 28 haftalık hamişim... ilk bebeğimi 34 haftalık erken doğum yaptım...çok şükür sağlıklı doğdu...şimdi de erken doğum yapmaktan korkuyorum...bazen karnımın alt tarafında ağrılar oluyor..bazen çok afedersiniz ama ön tarafımda yani klitoriste ağrım oluyor...sanki kopacak gibi.. ilk bebeğimde bunları yaşamazdım hiç...bana neler oluyor? böyle sorunları olan var mı?:sm_confused:

Geçmiş olsun. Bu konuda hiç bilgi sahibi değilim... Allah yardımcın olsun demek istedim sadece...

esracım bende şuan 36+1 günlük hamişim ve doğum sancılarım başladı bende tedirginlikler yaşıyorum ama bu soruna net cevap veremeyeceğim doktora danışmanda fayda olduğunu düşünüyorum tekrar geçmiş olsun.....

yani şimdi söyleyeceğim çok cahilce gibi gelebilir ama işe mantiken bakarsak biraz daha rahatlayabilrisiniz,

evet 40 hafta dolsa ve bebek doğuma hazır şekilde doğsa çok çok iyi olur ama 36 haftalık bebekte gelişimini tamamlamıştır, erken doğum sırasında yaşama ve sağlıklı olma şansı yüksektir,

elbette 40 haftayı doldursun tüm isteğimiz bu, ama erken doğum yapacağım diye de ne kendinizi ne de bebeğinizi strese sokmayın derim ben..

ya arkadaşlar şu koca sitede benim gibi hamiş olup da kukusu kopacak gibi ağrıyan yok mu yav? :sm_confused:bi ben miyim şimdi?:çok üzgünüm:

X