Korkuyorum

uxgxur ve eylxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
104
1
SLM ARKADAŞLAR
bu cuma kuzumun kalp atışlarını duyacaktım ve duydumda çok şükür ama cumartesi özelliklede pazar günü çok şiddetli bel ve kasık ağrısı çektim hatta çok az lekelenme oldu bu sabahta erkenden doktora koştum düşük tehlikesi olabilir dedi amabebeğin büyüklüğü gelişimi normalmiş yerleşme kanamasıda olabilir dedi bir hafta dikkatli ol dedi ilaç yazdı ayın 15 tekrar rendevu korkuyorum ne olur dua edin kalp atışlarını gördüğüm artık canlı olduğunu bildiğim kuzumu kaybetmek istemiyorum moralim çok bozuk ama kötü şeyler düşünmek istemiyorum bana dua edin arkadaşlar ne olur dua edin:emir_bebek::nazar:

korkma canım bu gibi durumlar her gebeliğin başında yaşanabiliyor...
tabi yinede kontrollerini ihmal etme kendini yorma fazla...
ağrılara gelince haliyle bebek hergün büyüyor ve kendine yer açıyor nedeni bu...
Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

eylül slm bende seninle aynıyım kalp atışını gördük çok şükür.arada benimde kaıklarımda ağrı oluyor,çok az akıntımın içerisinde mukuslu şekilde kan geldi.kanada pek benzemiyor kahvernkli eski kan galiba.bir kaçkere daha olursa doktora sorucam ama rahat olmaya çalışıyorum çok fazla stres yapmamak gerekli.korktuğumuz başımıza gelmesin.allahım korusun bebişlrimizi.

asla kötü şey düşünmek istemiyorum yerleşmeden kaynaklandığına inanmak istiyorum doktorda bu şekilde rahatlattı ama milyonda 1 ihtimalde olsa korkuyorum kalp atışını gördüm annelik havasına girdim allahım geri dönüş yaşatmasın sibel işallah bu günleride atlatacağız snookıe çok sağol işallah dediğin gibi olur irem teşekkür ederim

Rica ederim cnm.. ben de daha çok yeni hamileyim.. inan aynı korkuları heran bende yaşıyorum ama allah hepimizin yardımcı olsun, sağlıklı bir şekilde alalım bebişlerimizi kucaklarımıza.. pozitif düşünelim, hep pozitif şeyler olsun test sonuçlarımız gibi :KK70:

böyle şeyler olabiliyor canım, sen kendine çok dikkat et, fazla hareket etme, karnının üzerine yatma, ve yükseğe uzanma...bırak ev dağınık kalsın sen dinlen, benim tehlikeli zamanlarımda yemeği bile eşim yapıyordu sağolsun..evimi de gelip gidenler temizliyordu, zaten benim için sadece bebeğimin sağlığı önemliydi, yani evi pislik götürse de umrumda değil..

canım geçmiş olsun inşallah bi sorun yaşamadan bebişini sağlıcakla alırsın kucağına.bendede oldu progestan kullandım.iş falan yapmadım dinlendim.kendini yoracak hiç bişey yapma hatta ayakta bile durma.ben ayakta bir kez bulaşık yıkamak için durdum ağrıdan öldüm .kanlı akıntım oldu hemen.
uzat ayaklarını yat.dualarım seninle...

bebeğin hayırlı olsun canım
ALLAH sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
merak etme hemen hemen herkesin başından geçiyor böyle şeyler benim kanamam 3 ay sürdü düşük tehlikem çok yüksekti ama bişey olmadı umarım sende kolay atlatırsın bi problem çıkmaz Allah'ın izniyle kendine dikkat etbol istirahat et bişey omaz inşallaha.s.

SLM ARKADAŞLAR
bu cuma kuzumun kalp atışlarını duyacaktım ve duydumda çok şükür ama cumartesi özelliklede pazar günü çok şiddetli bel ve kasık ağrısı çektim hatta çok az lekelenme oldu bu sabahta erkenden doktora koştum düşük tehlikesi olabilir dedi amabebeğin büyüklüğü gelişimi normalmiş yerleşme kanamasıda olabilir dedi bir hafta dikkatli ol dedi ilaç yazdı ayın 15 tekrar rendevu korkuyorum ne olur dua edin kalp atışlarını gördüğüm artık canlı olduğunu bildiğim kuzumu kaybetmek istemiyorum moralim çok bozuk ama kötü şeyler düşünmek istemiyorum bana dua edin arkadaşlar ne olur dua edin:emir_bebek::nazar:

cnm uzulme ve endıselenme senın tum endısen bebişinede gecer ne demışler ıyı dusun ıyı olsun buna ınan allah yardımcın olsun saglıkla ınsallah korkma bebişin senınle. az hareket et unutma.

canim benim korkma Allah bebegini sana bagislasin insallah...kendine dikkat et dinlen,agir kaldirma...insallah bebegine saglikla kavusursun....

X