Korkuyorum vallahi hamile kalmaktan :(

Olusmasin sonrasinda canim ben bidaha istemiyorum zaten gene büyük konusmayayim tabikide ama rabbim olmayana isteyene versin
canım istemiyorsan tüplerini bağlattır o zaman.. bir gün geri dönmek istersen artık geri dönüş de mümkün..
ayrıca her ay bu stresi yaşamaktan bence daha iyidir..

Arkadaşlar konu açamadım Nasıl açılıyor bende dertleşmem lazımmmmm yardımcı olun

canım istemiyorsan tüplerini bağlattır o zaman.. bir gün geri dönmek istersen artık geri dönüş de mümkün..
ayrıca her ay bu stresi yaşamaktan bence daha iyidir..

Valla byle devam ederse düsnmüyo degilm de oda amelyatla oluyor sanirim

Valla byle devam ederse düsnmüyo degilm de oda amelyatla oluyor sanirim
mazektomi die bi operasyon iki minik delik açıp karından giriolar 1 gün dinleniosn sonra ayaktasın.. öyle kanlı bıçaklı bi ameliyat değil yani.. annem olmuştu yıllar önce ordan biliorm..

mazektomi die bi operasyon iki minik delik açıp karından giriolar 1 gün dinleniosn sonra ayaktasın.. öyle kanlı bıçaklı bi ameliyat değil yani.. annem olmuştu yıllar önce ordan biliorm..

Tüp bağlatmanın adı mazektomi miymiş yazdım çıkmadı.google da

Vazektomi biliyorum ben o erkekler için ama

Geri dönüş garantisi var mı??

Sankim eşya aliyom valla psikoloji diye bişe kalmadı

Geri dönüş garantisi var mı??

Sankim eşya aliyom valla psikoloji diye bişe kalmadı
eskiden geri dönüş yoktu annem yaptırdığında..
ama şimdi tekrar kanallar açılıo die biliorm onu bi doktora danışmak lazım..
bi de bence tamamen bebek olayını bitirince yapmak lazım gibi gelio bana geçici doğum kontrolü gibi değil de..

daha yaşınız genç anladığım ne tüp bağlatması Allah aşkına..
o kolay bişey mi?? hayır değil tabi ki.. netice de ameliyat. onu da geçtim bi ömür sıkıntısını yaşarsınız. vücuda müdahale edince illa tepki veriyor. en basiti bir dolgu yaptırıyoruz ve onun fazlalık olduğunu her zaman hissediyoruz.
bence çift şekilde korunun. çocuklar büyüyünce bu stresi atacaksınızdır üstünüzden..vücudunuza çok da müdahale etmeyin bence..

Kızlar merhaba.ben de çocuktan sonra artik korunmak istiyorum.4 aydır aylık iğnelerden oluyordum ama kilo artışı, kullanma, sivilce(ergenlikte bile yoktu) v ,sinir her şey yaptı.adet düzensizliği ara kanamalar çabası.daha önce de doğum kont hapı kullanmıştım uzun yıllar.onda da isteksizlik çoktu.kuruluk yapmasından. Ama sivilce killanma yapmadi.kondom istemiyoruz hoşlanmıyoruz.spiral için de kanamayı arttırıyor Ztn kanamam az diil.dr kansız kalırsın ilerde dedi. Araştırdım napcam ben diye. Gynefix diye bi spiral varmış.yurtdisindada 20yildir bunu kullanıyorlarmış. Turkiyede ise yeni.burda spiralin ismi mirena mi neydi.mirenanin boyutlarına gore küçük ve esnek oldu gu ndan rahim içinde batma acitmaya sebep olmuyormuş.kanama da artmıyormuş.ipi kaydı mi etti mi derdi de.yok. e vücuda hormonda girmicek.daha ne istiyom.Ben önümüzdeki ay taktırcam.umarım memnun kalirim.o zmn da size yazarım. Gynefix spirali sadece eğitim almış doktorlar takabiliyormus
Öyle her dr diil.sizde araştırın bakalim

Gurbet hanım ben implanon arıyorum siz nerden buldunuz bana yardımcı olur musunuz
Canim implanon koruma orani en yuksek yontem korkma hic bende kullandim etkisi 99.9 dogru takildigi surece koruyacaktir
Ayrica kimde nasil adet duzensizligi yapacagi belli degil kimisinde adeti kesiyr kimsindede fazlalastiriyor ama bu bir sorun degil

Su an sana garip bir sekilde imrendim diyebilirim millet hamile kalabilmek için kırk takla atıyo sinir krizleri geciriyor

Su an sana garip bir sekilde imrendim diyebilirim millet hamile kalabilmek için kırk takla atıyo sinir krizleri geciriyor

Ee niye imrendin ki anlamadim herkes bir olmuyor ki
Bende ilk cocukta ugrastm kirm takla atmisimdir yani ama sonrasi malum olunca insan mecbur korkuyor herkes cocuk ister ama kim 2 tane üst üste olmusken 3.yü isterki

Ee niye imrendin ki anlamadim herkes bir olmuyor ki
Bende ilk cocukta ugrastm kirm takla atmisimdir yani ama sonrasi malum olunca insan mecbur korkuyor herkes cocuk ister ama kim 2 tane üst üste olmusken 3.yü isterki
Yok tabiki haklısın eleştirmek için söylemedim bende kolay hamile kalabilmek günüm birinde hamile kalmam inş diywbilmek isterdim eleştirmek için söylemedim kusura bakma seninde inş gönlüne göre versin Allahım

Yok cnm hani imrendim valla deyince ondan dedim insan istiyo istiyo tam oluyo iyi hos derken bianda bi bakiyosun dogum yapmissin 2 ay sonra hamilesin tabi soka giriyosun dogumun stresi falan.bide ben erken dogum yaptim küvezde yatti stres.falan sonrasinda 2.de doguyo oda tamam ha iyki dogurmsum 2.yi rabbim verdi o alir da tekrar 3.nünde olma ihtmali cildirtacak gbi oluyor insani o yzden korkuyo haliyle insan rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Olana ömür olmayana bebis nasip etsin

kanda ne çıktı sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…