Korkuyorum vallahi hamile kalmaktan :(

muhtemelen vücudun ilaca yeni adapte oldu başta adet görüp sonra görmemenin sebebi bu olsa gerek çünkü yaptırdığın uygulama adet görmeyi engeller

muhtemelen vücudun ilaca yeni adapte oldu başta adet görüp sonra görmemenin sebebi bu olsa gerek çünkü yaptırdığın uygulama adet görmeyi engeller

Peki neden cok sık idrara cikiyorum yarim satte 5 kere gittim resmen

bu secereye göre korkmakta haklısın ....))))
imlantla zor gibi (bana göre) sonuçta gebeliği baskılayıcı horman alıyorsun tıbben

inşallahhhhhh canım inşalllahh salgındırr

sen bir küçük test yap ne olur ne olmazz

Videosunu izledim . çok korkunc gercekten.cesaret isi hayatta yaptiramam.

Kizlar esim simdi test alip geldi yaptim tek cizgi ay cok rahatladm göbek aticam nerdeyse sanirim üstuttum o yzden sık idrara ckiyorum rabbim olmayna verir insallah.
Mune konumu kapatblrsnz tesekkurler

Kizlar esim simdi test alip geldi yaptim tek cizgi ay cok rahatladm göbek aticam nerdeyse sanirim üstuttum o yzden sık idrara ckiyorum rabbim olmayna verir insallah.
Gozun aydin cnm

Psikolojik olarak hamilelik semptomlarini hissediyor olabilirsin. Zaten rahimdeki siviyi ya kalinlastiriyor ki sperm yasayamasin diye. Duzensizlik dogum ve bu dogum kontrolunden sonra gayet normal

Eger hamileyseniz bir daha hayat boyu sevişmeyin dicektim ben de

Kadin olmak basa dert kılı tuyu bizde. Adeti bizde. Dogumu bizde. Bir de hs!ile kalmayalim diye vucudumuzu hormonlarla mafediyoruz. İnsallah hamile degilsindir canm . ben bu implanonu ilk defa senden duydum. Netten baktim adet duzensizligi ve basagrisi olabilirmis. Bende biraz meyilli oldum sanki buna. Maliyeti ne oldu bir de takarlarken acidi mi?

Mune @Margarikotin
Konumu kapatablirmisiniz.

Arkadaslar görmeyenler icin tekrar yaziyorum test yaptim bisey yokmus üsüttüm sanirim ondan kaynakli

Konu nasilsa kapanmadi yazayim ozman.
Bugünde sol kasigimda agri var kizlar uzandim simdi böyle sızliyo resmen internette dıs gebelik falan yaziyodu korktum bi doktora mi gitsem acaba yada kist falan olablirmi

benim de oğlum doğdu 4 aylıkken gidip spiral taktırdım.
bebk bakmak ne kadar zormuş dedim. hiç sandığım kadar kolay değilmiş. neyse 1 yıl boyunca adetim düzensiz olduu her ay defalarca idrar testi ve kan testi yaptırıyordum.
şimdi oğlum 27 aylık Rabbim uzun ömür versin inş. olsa da sıkıntı yok. kendimi rahat bıraktım.. kurtuldum bu stresten, test tantanasından sizde de uzun süre bu stres olabilir.

Benim ikiside üst üste olunca stres hat safada yani dun test yaptm negatf ckti doktara sormustm bisey olmaz sanmam deddi test yaptim ama bugndr sol kasigim agriyor doktoru tekrar aradim adet olmadgndan olablr ama.belki kist falan da vardir gel bakalm istersen dedi esime dedim 3.bucuk gbi geleblrm dedi bi gidicem baklm icim iyce rahat etsin ay pskljm bzluyo böyle olunca resmen

Yumurta oluşmaması yani adet olmama, bu bana çok korkunç geliyo,hormon veriyo vücuda
vala bence de vücuda dışarıdan her türlü hormonlu girdi bana da külliyen zarar gibi gelio.. hele yumurta oluşmaması felan sonra sağlıkla oluşacağı ne malum dedirtiyor insana..
kondom da bana uymadı mesela canım çok acıyor.. doğumdan sonra hormonsuz spiral taktırdım.. ağır kaldırmıyorum, ıkınmıyorum.. 1 sene oldu çok şükür bi sıkıntı çekmedim.. 6 ayda 1 de kontrol ettiriorm tabi..

Olusmasin sonrasinda canim ben bidaha istemiyorum zaten gene büyük konusmayayim tabikide ama rabbim olmayana isteyene versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…