Korkularımı aşamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ebrardemiryurek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
25
5
27
Merhaba lütfen dalga geçecek olanlar yorum yapmasın gerçekten bilgi sahibi değilim ve korkuyorum erkek arkadaşımla cumartesi akşamı sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık bende kıyafet yoktu ama onda boxer vardı ıslanmalar oldu haliyle ve pazar günü 15. Saatte ertes72 diye bir ilaç kullandım hamile kalma durumum olur mu bakireyim ama yumurtlama dönemimdeydim doğurganlık en yüksek gün olarak görünüyor lütfen bilgi verir misiniz hapı aldıktan sonra yumurta akı gibi uzayan bi akıntım oldu şimdi de kasıklarımda ağrı var ve sarı akıntım oldu

Merhaba lütfen dalga geçecek olanlar yorum yapmasın gerçekten bilgi sahibi değilim ve korkuyorum erkek arkadaşımla cumartesi akşamı sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık bende kıyafet yoktu ama onda boxer vardı ıslanmalar oldu haliyle ve pazar günü 15. Saatte ertes72 diye bir ilaç kullandım hamile kalma durumum olur mu bakireyim ama yumurtlama dönemimdeydim doğurganlık en yüksek gün olarak görünüyor lütfen bilgi verir misiniz hapı aldıktan sonra yumurta akı gibi uzayan bi akıntım oldu şimdi de kasıklarımda ağrı var ve sarı akıntım oldu
Kaç yaşındasın canım? Erkek arkadaşın cinsel organını vajinana sokup içine boşalmadığı sürece hamile kalman İMKANSIZ! Merak etme. Ama bence bu konuları aç oku, araştır ve fikir sahibi ol.

25 yaşındayım ama sürtünme yoluyla da hamile kalma durumunun olduğunu öğrendim ve dediğim gibi yumurtlama dönemindeydim ben çıplak ama o giyinikti yani boxer vardı ama korkuyorum 15. Saatte de de ilaç kullandım herhangi bir şey olur mu diye düşünüp duruyorum

keske öncesinde düsünüp önlem alıp sevişseydiniz. bu nedir ya. oooollmaaaazzzz gebelik falan. sperm boxerı delip mi gececek? Allah aşkına kendinize gelin, kücük de değilsiniz yasınız 25 ya

İlişki sonrası ertesi gün hapı diye dün de konu acmistiniz orda da olmayacağını söylemişlerdi bugün yine konu acmissiniz yine olmayacağını söylemişler ikna olacak misiniz acaba

Rica ediyorum aynı konuyu defalarca açmayın, linkini eklediğim konunuzdan devam edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X