Korku ve HUZURSUZLUK

gokceeg41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
40
7
25
Yaklaşık 4 aydır ilaç kullanıyorum antidepresan ilacı kullanıyorum korkularım var anksiyete panik atak ve OBSESİF kompulsif bozukluğu bunlar var bu durumu yaşayan önceden yaşayan kim barsa bana yazabilir mi yardımcı olandan ALLAH razı olsun

Bende de panik atak ve anksiyete mevcut 1 senedir. Hiç ilaç kullanmadım sadece tetiklendiğim zaman nefes darlığı çektiğim için acile gidip serum vurduruyordum o kadar. Hala baş etmeye çalışıyorum ama şükür eskisine göre kendimi kontrol edebiliyorum. Şimdi tetiklendiğim zaman yatağa geçiyorum ve zihnimi boşaltmaya çalışıyorum. İlaç olarak değil de kafa olarak bitirmek ve kendini kontrol etmek lazım bu gibi rahatsızlıklarda. Ama herkeste aynı değil. Allah yardımcınız olur inşallah.

İlaçlar hemen etki etmez doktora sormadan bırakmayın dediği gibi kullanın bir sorun hissederseniz ilaç yan etkisi vs tekrar doktora gidin .Mutlaka ara kontrollere gidin ilerleme varmı gerileme varmı ne düzeyde bunu öğrenin.Cok insanda var şu yazdiklarinizin en az biri.Cok zor hepimiz için sağlığı korumak hele şu ortamda zor kesinlikle yalnız değilsiniz sadece doktora güvenin dinleyin getekirse terapi alın bunuda araştırın bu konuda uzmanlar hariç asla mahalle arası şuna buna gitmeyin bilim dışı uygulamardan medet ummayin daha kötü olur.Cogu insan doktora gitmiyor gibi iyi oluyorlarmi sanmıyorum normal dönem takıntısı ve bu hastalıklar karıştırılıyor bir kere panik atak geçirdim anksiyetem konrol altında bunlarla yaşamayı öğrendim diyebilirim.Hicbirseye üzülüp ağlamam sinirlenmemem gerek migrenin var ve o tuttumu beter oluyorum.Bu nedenle hayat tarzimi bakış açımı yıllar önce destek alarak full yeniledim.Sizde iyi olursunuz dilerim.Sinir olmamak ve üzülmemek tedavide önemli bence böyle böyle hasta oluyoruz hangi hastalık olursa olsun endişeyi travmayı acıklı ruh halini çok seviyor bence

Haklısınız teşekkür ederim

Sahiden mi size yazdım

Şimdi nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…