kordon dolanmasi yardım destekkkk lutfennn

bende cumartesi kontrole gittiğimde kordon dolanmış boynuna dedi telaşlandım bişey olurmu diye ama dönüp duruyo dolar açılır bişey olmaz merak etme dedi doktorum. seninki bebişine de bişey olmaz Allah ın izniyle sağlıkla doğurursun ...doğururuz hepimiz...

Kizlar Dun Doktora Gittim Kordon Hala Boynunda Ama Bebegim Iki Gun Icinde 300 Gram Almis Simdi 2400 Olmus Cok Sevindimm Desteginiz Icin Cok Cok Sagolunnn

http://www.mumcu.com/html/article.php?sid=306
http://www.gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta26.html

Canım bu linklerde kordon dolanmasıyla alakalı bilgiler var..Korkma hatta öyle durumlar oluyormuş bebek doğduğun kordonda düğüm bile olabiliyormuş..Bebek direk kordonla değil kordondaki damarlar aracılığıyla beslendiğinden bu sorun olmuyor..

Senin doktorun kimse kusura bakmasın ama bu konuda çok araştırma yapmamış.. Seni de gereksiz yere üzmüş..Merak etme bebişin sağlıkla dünyaya gelir ve kucağına alırsın inşallah..

Ayrıca senin içinde bulunduğun aya göre kilosu da çok normal...Bu haftalar da bebekler 2080 ile 3330 gr arasında oluyor..Ayrıca her kilolu bebek sağlıklıdır anlamına da gelmiyor..Kilosu az olsa bile bebek eğer hiçbir sağlık sorunu yaşamıyorsa zaten kendini hemen toparlıyor merak etme..

Teşşekur Canim Kilosu Deil Aslinda En Cok Uzen Kordonun Boynunda Olmasi Fakat Gelsiimin Az Oldugunu Soylşeyen Doktorummm Habire Zayif Kalmis Diyoooo

Canımcım sende ona kusura bakmayın doktor diğer doktorlar sizin gibi düşünmüyor de.. 2400 gr çok normal bebişin için. Bence sen yapabiliyorsan doktorunu değiştir. Çünkü böyle doktorlar insanın moralini bozmaktan başka bir işe yaramıyor. Benimde karşıma çıktı öyle bir tane hemen değiştirdim..

Yok Canim Zaten Cift Doktora Gidiyorum Bana 2100 Dedigi Zmaan Baska Doktorada Gittim 4 Boyutlu Ultrs Oda 2100 Dedi Ama Simdi 2400 Diyince Sevindim Bu 2400 Diyen Zaten Benim Doktorum Deil Ikinci Gittigim 4 Boyutluya Dun Girdim O Doktor Soyledi

kızlar cok uzgunum yaa cuma doktora gıttım kontrolu vardı nst normal cıkmıstı doktor bebegın gelısımı bır hafta gerıde dedı 2500 bende cok uzuldum ve cumartesı baska bı doktora gıtım esımle 4 boyutlu ultrsondan ıncelendı doktor doplerle baktı bebegımın boynuna ıkı kez kordon dolanmıs ondan besınlerı almamıs ve bebegın kılosunun 2100 oldugunu orendım cok uzgunum kordon dolanmasından bebısıme bısey olcak dıye her an hareketlerını kontrol edıyorumm sızınde basınıza yada tanıdıklarınızın basına boyle olay gelen varmı destek lutfenmnnnnnnnnnnn

canım benim abim kordon dolanmış şekilde doğmuş inşallah sende sağsalim dünyaya getirirsin doktora sık git tamam mı

canımın içi bak kilosu az değil benim yiğenim 1.300 kilo doğdu.merak etme.kordon dolanmasına gelincede allahın izniyle bişe olmayacak bak görürsün.sen dua et sadece.allah büyük.yiyecek ekmeği varsa doğar zaten.aklına kötü bişi sakın getirme.bebeğinide üzme.sürekli elini karnına koy bebeğine kuran oku.bende dua edicem sana...allah şifa versin.

Allah Razi Olsun Arkadaslar Zaten Allaha Siginmaktan Baska Yapabilcegim Bisey Yok Alah Buyuktur Desteginiz Cicin Cok Cok Saolun Kizlar Allah Ne Isteginiz Ne Dileginiz Varsa Versin Rabbim Mkimseyi Yari Yolda Birakmasin Hepinize Ayri Ayri Tesekur Ederrim

X