konya'lı bayanlar gelin tanışalım muhabbet edelim.. bekliyorum..

hoşgeldin aramıza bacım...anlat bakalım tanışalım..neresindensin..kimlerdensin :) evlimisin bekarmı...çoluk çocuk anlat işte..

Hosbuldum bacim. Valla icinden diye biliyom:)) ben yurtdisinda dogdum buyudum. Konyada kalmadim. Ama gonyaliyim:)). Bi koca buldum kendime evlendim. 2 senelik evliyim. Hangi akla hizmetse anami babami herseyimi birakip turkiyeye gelin geldim:)) degdimi ailemi birakmaya onuda bilmiom.. Ha bide bebek istiyoz insallah rabbim kismet ederse. Bukadar :))) siz kimlerdensiniz necisiniz:))

Anam nerelerdesiniz gi ?! Konyada bayram bi baskami oluyoki ses seda yok:))

Bu arada herkese hayirli bayramlar..

slm canım bayram nedeniyle haliyle fazla giremedim buraya...memnun oldum tanıdığıma..bende merkezdenim...orda doğup büyüdüm.. 3 senelik evliyim 2 yaşında oğlum var.. bizde tayin sebebiyle bursa inegöle geldik.. bir buçuk senedir burdayız... sık sık gitmeye çalışıyorum gonyama..:) allah bebek nasip etsin sizede..yardımcınız olsun canım.. :KK16:

neresinde oturuyorsun canım muhit neresi... biz kipa yolundayız....sen nerdesin...ne alemdesin anlat bakem :) ne iş yaparsın evli bekar çoluk çocuk falan..

Bizde başkent hastanesinin biraz ilerisinde hastane gözüküyo bizim evden yani:)evli değilim öğrenciyim kadınhanı myo da bilgisayar proğramcılığı okuyorum 2.sınıfım:)

X