konya'lı bayanlar gelin tanışalım muhabbet edelim.. bekliyorum..

hayırlı olsun canım, ben de aday adayıyım anneliğe, sağlıklı şekilde kucağına alırsın inşallah bebeğini.

yörükler aşkınaaaaa,
hoşgeldin, benim yörüklük de çumradan kaynaklı. gerçi merkezde yaşadım hep ama gidip gelmemiz eksik değil,

amiiiinnn Allah ağlatmasın :KK1:

Allah bağışlasın kuzunu canım hoş geldin,
ben de istiyom dua edin banaaaa:KK52:

hoşbuldum canım anam çumralımısın eyi eyi gözel memnun oldumm
bende istiyom bebekkkkkkkkkkkk:KK49::KK49:

canım eltim has kadınhanlı..
ama soyisimlerini falan bilmiyorum hiç
kayınvalidemler zaten bolulu
kaynımın görev yeri kadınhanda

sudan çıkmış balığa dönüyor insan dimi çıkınca memleketinden, merkezdeyim ben de canım,sonradan okumaya heveslendim ünv sebebiylen geldim,

kimlerden olduğum garışık accık dağlı accık yörük bişeyim, sen niye vardın gittin bursalara :)

canım seni de aldık kabul ettik, ünivde okurken bilinmiyor da bitince çok özleniyor valla haklısın, ne kadar oldu mezun olalı?

2007 de mezun oldum canım bidaha da gelemedim kısmet olmadı ama çoook seviyorum konyayı... tramvaya binmeyi alaaddinde oturup türk kahvesi içmeyi ,zaferi ,kampüsü okadar özledim ki insan değerini sonradan anlıyor valla :KK43:

2007 de mezun oldum canım bidaha da gelemedim kısmet olmadı ama çoook seviyorum konyayı... tramvaya binmeyi alaaddinde oturup türk kahvesi içmeyi ,zaferi ,kampüsü okadar özledim ki insan değerini sonradan anlıyor valla :KK43:

aynı zamanlarda okumuşuz ben de 2007 mezunuyum,
bi gezmeye gelirsen 42. katta içeririz artık gayfeyi sana
tabi rüzgarsız bi günde:KK1:

selam gonyalılar :) konu sahibesi olaraktan teşrif ettim sonunda:) ne var ne yok anlatın bakalım..kimler geliyor gidiyor gonyamızın topikine :) teşrif edin bakalım kimliğinizi...yok öyle bende konyalıyım deyip kaçmak :) topiğe gelenler beğen botonunu tıklasın ki haberdar olalım birbirimizden... 4 sayfa olmuş ben daha yeni gördüm vallahi :)

selam gonyalılar :) konu sahibesi olaraktan teşrif ettim sonunda:) ne var ne yok anlatın bakalım..kimler geliyor gidiyor gonyamızın topikine :) teşrif edin bakalım kimliğinizi...yok öyle bende konyalıyım deyip kaçmak :) topiğe gelenler beğen botonunu tıklasın ki haberdar olalım birbirimizden... 4 sayfa olmuş ben daha yeni gördüm vallahi :)

Tikladim begenine senin:KK51: :KK52:

X