konyada en iyi kadın hastalıkları doktoru

kaktus_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
216
213
Hanımlar merhaba.
Konyada bildiğiniz özel devlet farketmeksizin tavsiye edebileceğiniz bir kadın hastalıkları doktoru var mı ?
Gebelik harici gideceğim birde.

Beyhekim Hastanesi'nde bir doktor vardı, aşırı tatlı ve ilgili bir doktordu başka şehre gitmiş çok üzüldüm ben de doktora gideceğim ve arayış içerisindeyim.

Rengin Karataylı ve Tuba Sekmenli Tursun doktorların hep başarılı normal doğumlar yaptırdığını görüyorum. Diğer alanlarda da iyilerdir diye düşünüyorum.

Ben gebelik için Tuba sekmenli tursun a gittim. İlgisi, alakası hoş bir doktor. Ama bir daha hamileliğimde gitmeyi düşünmüyorum açıkçası.

Hanımlar merhaba.
Konyada bildiğiniz özel devlet farketmeksizin tavsiye edebileceğiniz bir kadın hastalıkları doktoru var mı ?
Gebelik harici gideceğim birde.
Konya Medicana Dr Hikmet Karabacak beyden Allah razı olsun çok ilgili dikkatli bir doktor ne zaman sormam gereken birşey olsa cevaplar gerek kendi gerek yardımcısı,tavsiye üzerine gıttım.Bir sıkıntım vardı tedavısı pek olmayan bır rahatsızlıktı yaşımda 39 idi.Ama elınden geleni yaptı ve sonunda bir bebegım oldu sorunsuz dogum ve 8 aylık bır oglum var sukurler olsun🙏Tavsiye ederim
Ama şuan bende bir devlet hastanesıne gozukmek ıstıyorum arayış içindeyim tavsiyeye ihtycım var buraya yazdım yenıyım kusra bakmayın🙂🖐️

Hastası değilim ama sosyal medyada kendisini takip ediyorum.
Op. Dr. Azer Aras Uluğ isterseniz bir arastirin

X