Konya Selçuk Tıp tüp bebek tedavi için gidenler varmı

ilimtalebesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
23
2
27
Merhaba kızlar Selçuk tıpta klomen tedavisi başladım yumurta takibi yapiyoruz.Sizce nasıl, gidenler varmı tecrübelerini bizimle paylaşsın lütfen 🥰

Merhaba tedaviniz hangi aşamada. Bende bu ay klomen kullnadim ovitrella vuruldum bekliyoruz bakalım hayirlisi

merhaba orada doktor seçimini nasıl yapıyorsunuz bir arkadaşım direk tüp bebekten başladı. asistan doktorlar muayenede bakıp hocalara soruyorlarmış sonra tekrar gelip ne yapacağınızı söylüyorlarmış. hocalarla direk muhattap olamıyormuş oradakilere bir şey sorunca hocalar böyle uygun gördü deniyormuş. Direk doktor ile görüşe biliyor musunuz siz.

merhaba orada doktor seçimini nasıl yapıyorsunuz bir arkadaşım direk tüp bebekten başladı. asistan doktorlar muayenede bakıp hocalara soruyorlarmış sonra tekrar gelip ne yapacağınızı söylüyorlarmış. hocalarla direk muhattap olamıyormuş oradakilere bir şey sorunca hocalar böyle uygun gördü deniyormuş. Direk doktor ile görüşe biliyor musunuz siz.
Aynen söylediginiz gibi sürekli stajyer doktorlar muayene ediyor ve degisiyor size bilgi verecegiz diyolar doktor toplu olarak dosyalari inceliyor bilgiyi yine asistanlar veriyor,ben poliklinikten randevu aliyorum özel olarakta özel doktor seçerek randevu alabiliyorsunuz ordan alınan randevu ile doktorun kendisi muayene ediyor ama farki bilmiyorum tam olarak

Aynen söylediginiz gibi sürekli stajyer doktorlar muayene ediyor ve degisiyor size bilgi verecegiz diyolar doktor toplu olarak dosyalari inceliyor bilgiyi yine asistanlar veriyor,ben poliklinikten randevu aliyorum özel olarakta özel doktor seçerek randevu alabiliyorsunuz ordan alınan randevu ile doktorun kendisi muayene ediyor ama farki bilmiyorum tam olarak
tam anlamak için soruyorum siz tüp bebekte normal muayenelerinizi oluyorsunuz size bilgi veriyorlar daha sonra poliklinikten randevu alıp hoca ile görüşüyorsunuz doğru mu anladım. birde normal muayeneden randevu aldığında arzu hoca bakıyor mu mesela onu nasıl ayarlıyorsunuz yoksa özel randevu mu almak gerek arkadaşım ayşegül hoca veya özlem hoca düşünüyormuş

Tedavi sonucunuz belli mi. Önerir misiniz

X