Konu hakkında yardımcı olabilecek varmı

sevoke

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
110
10
33
Merhaba arkadaşlar ya öncellikle ben kan verdim hamileyim ama son 5 gündür kahverengi şeklinde kendimi temizlerken kahverengi akıntı çamur gibi sürekli gelmekte doktora göründüm yerleşme kanaması veya üstüne görme dedi bugün tekrar göründüm doktor dış gebelik olabilir 5 haftanı doldurduktan sonra kesene bakarız kese varsa bebiş var yoksa dış gebelik dedi başına gelen varmı bu durumu yaşayan çok tedirginim

Kaynak: Hamilelikte Kahverengi Akıntı ve Dış Gebelik Riski Hakkında Deneyimlerinizi Paylaşır Mısınız?

canım geçmiş olsun ama buradan bir tahmin oluşturma kafanda çünkü inan her şey olabilir. aynı dediğin gibi bende olduğunda bana da haftaya gel dediler gittiğimde düşük yapmıştım. kuzenimde oldu mesela neredeyse doğuma kadar da sürdü sağlıkla doğurdu çok şükür. kimisinin yerleşme kanaması o şekil oluyor herkesin farklı sonucu çıkıyor aynı şeyleri yaşamasına rağmen. bence değerlerin sağlıkla artıyorsa düşük değil, dediği gibi yerleşme kanaması olabilir ya da belki kistin vardı onu atıyorsun. ama dış gebelik olduğunu sanmıyorum dış gebelikte değer çok daha anormal artış gösteriyor ya çok fazla ya çok yavaş gibi. bir de şiddetli kanama oluyor genelde yine Allah korusun o ihtimal de vardır belki ama şahsi görüşüm öyle olmadığı. bol bol dinlen kendini yorma. cinsel hayatında da daha dikkatli olmanı tavsiye ederim canım en azından kalp atışlarını duyana kadar yattığın yerden kalkma ilk zamanlar:) inşaAllah bebeğin seninledir merak etme

X