Makyaj Ürünleri Kontürleme yapmak için hangi ürünler kullanılmalı ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

eceivoshkova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2015
18
5
28
Arkadaşlar uzun zamandır kontürleme yapmak istiyorum ama hangi ürünleri ve fırçaları kullanacağımı tam olarak bilmiyorum. sizin kullandığınızveya önerebileceğiniz ürünler varsa yazarsanız sevirinirim teşekkürler şimdiden :)

kontür için bildiğiniz üzere koyu renkler kullanılıyor,illa pudramsı toz ürünler kullanmanıza gerek yok,cilt tonunuzdan 2 ton daha koyu stick bir fondotende yada herhangi mat ışıltısız bir bronzerde olur, ama şimdi artık tüm pahalı ucuz markaların kontür ürünleri var,mac,the balm,hatta pastel de bile süper bir üçlü görmüştüm,kontür pudrası,hıghlıtter ve şeftali tonunda bir allığı vardı.
mesela the balmın bahama maması bu iş için alınıp kullanılır,tavsiye ederim.
ben kontürleme işlemi yapmıyorum o ayrı,zaten düzgün yapamazsanız çok kötü görünebilirsiniz.

Loreal Glam Bronze+aydınlatıcı satıcı bayan harıka sekılde uyguladı dıye aldım ama ben evde kendım yapamadım oyle duruyor maalesef bıraz kabılıyette lazım

nyx
IMG_91531.jpg

Nyx Blush - Taupe

82A19D107F609661EBEF021DBDE34479_3036030_0.jpg

The Balm Bahama Mama

ben kontürleme yaparak note kapatıcı ile note cream powder kullanıyrm gecende yaptm hatta arkadaslarm makyajımı cok beğendklerini söylediler Hoppa

Benefit Hoola bronzer rengini cok begendim ben..

Aklımda hep the balm bahama mama vardı ama koyu olması benı ürkütüyordu.
Benefit'i görünce işte aradığım bronzer bu dedim.:)

X