Aile Planlaması Kondomla korunanlar buraya lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

manyas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
1
0
Kondomla korunanlar görüşleriniz nedir? Kondomun zevki ve hissi azalttığı söyleniyor kullananlar sizlerin görüşleri nelerdir?

MERHABALAR benim 4 aylık bebeğim var.emziriyorum. bende korunma yöntemleri konusunda çok kararsızdım. araştırmalarıma göre en iyi yöntem erkeğin korunması. kondom için herhangi bir his kaybı söz konusu değil. böyle düşünenler var ama gerçek değil. deneyen olarak yazıyorum. eşimede çok sordum.hiç bir farklılık yokmuş onun için.kondomla ilgili tabiki en başta eşlerin düşüncelerini değiştirmesi gerekli.kendimizi şartlandırmamalıyız. biz birkaç denemeden sonra alıştık. hiç bir farklılık yok. kadın için en sağlıklısı. eşlerinizi ikna etmeye çalışın.

biri beni mi çağırdı merka sana katılıyorum canım hiçbir
his kaybı falan olmuyor en iyi korunma yöntemlerinden biri bana göre
özellikle emziren anneler için
eşimde rahatsız olmuyor ve bir fark olmadığını söylüyor

bayanlar açısından pek his kaybı olmuyor evet ama erkekler için biraz oluyo sanırım benim eşim hiç sevmedi yani hissedemediğini falan söylüyor hep ama yinede gerçekten en sağlıklı korunma yöntemi.. ama vajinada biraz yanma oluyor ben kendi adıma konuşayım...
ha bide hamile kalma konusunda biraz risk yüzdesi yüksek yırtılma falan olursa

canım vajinadaki yanma belki mantar olmuşsundur ondan oluyodur.yırtık olayına gelince kontrollü olmakta her zaman fayda var

bu arada hiç kondomlu bir ilişki yaşamadım ama eşimin kullanmasını çok istiyorum.çünkü hem spiralden korkuyorum ve içime sinmiyor,hem hep biz kadınlar mı korunucaz biraz erkekler düşünsün,hem de çok temiz ve rahat bi olay olduğunu düşünüyorum.ama eşim istemiyor :S ikna etmeye çalışıyorum

off kızlar 4 ay oldum doğum yapalı emziriyorum ve kondom kullanmaya çalışıyoruz
çalışıyoruz çünkü ben korkuyorum içime kaçmasından ve acıtmasından kuruluk yapıyo ayrıca napıcam ben ya:çok üzgünüm:

merka sana katılıyorum arkadaşım hem daha sağlıklı hemde 2 yıldan beri bu şekilde korunuyoz daha rahat iyi geceler

bende geldim kondomumuzla çook mutluyuz.arkadaşlar.Kondomunda bir çok seçeneği var bakın hangisini isterseniz onu kullanın,hassas,ince,light....................hissetmeme,kuruluk,yırtırma gibi vs. yaşamadık hiç

Hayırrrrrrr
arkaaşlar ben hısstemıyorum kondomlaa ve zevk bıle alamıyourm kuruluk yapıyor canım yanıyor hıı sen ne yapyon dersen en kötüsü ilaç içiyorum

ay çok memnunum hala korkacak bişey yok kızlar düzgün bir şekilde kullanırsanız bir sorun olmaz sanırım yani inşallah

Hayırrrrrrr
arkaaşlar ben hısstemıyorum kondomlaa ve zevk bıle alamıyourm kuruluk yapıyor canım yanıyor hıı sen ne yapyon dersen en kötüsü ilaç içiyorum

arkadaşım bende sana katılıyorum.bende hiç zevk almıyorum.ve kup kuru oluyorum ozamanda yanma oluyor.zaten eşimde hiç sevmiyor ben zevk almıyorum diyor.temizlik açısından süper kadın hiç kirlenmiyor .ama zevk konusuna gelince bence berbat...bende hap kullanıyorum mecburen...

biz de yaklaşık 3-4 aydır prezervatifle korunuyoruz.ilk başlarda sorun olmadı. öncesinde de yasmin kullanıyordum. onun rahatlığı ayrıydı tabi. ama son zamanlarda sevmez olduk ikimizde .eşimde tabiki biraz his kaybı yaratıyo. bende de bazen kuruluk yanma olabiliyor. bir de tabi ne de olsa arada yabancı bir cisim var. garip oluyor. ama en kötü yanı bence arada onu takma sorunu.konsantrasyon romantizm falan kopuyo bizde. o yüzden son zamanlrda geri çekme hallerindeyiz :) o da allaha emanet bi yöntem olduğu için içim hiç rahat değil. ama kondom gerçekten çok temiz oluyo ona dicek lafım yok yani :uhm:

BıŞey sorucam bu prezervatıfın daha kaygan olmasını saĞlayan jeller varmıŞ unları kullanan varmı nasıl bı bılgınız varmı

BİŞey sorucam bu prezervatİfİn daha kaygan olmasını saĞlayan jeller varmıŞ unları kullanan varmı nasıl bİ bİlgİnİz varmı

valla canım zaten kendinden bir sıvı var onlarda biliyosun.kaygan yani zaten en başta.ama içinde o tür kayganlaştırıcılarla kullanmayın diye bir şey okumuştum ben yanlış hatırlamıyorsam. yine de internetten prezervatif markalarının sitelerine bakabilirsin.belki o markaların böyle şeyleri vardır.

Biz de kondomla korunuyoruz. tertemiz, hormonlarını etkilemiyor hem de güvenli. Biz çok memnunuz.
Kayganlaştırıcı da kullanıyoruz. S'xtiva markası kondomla kullanılabiliyor.üstünde de yazıyor zaten.Bir sorun yaşamadık. Şeniz

kondom hiç hoş bişey degil kişiler arasında his kaybına yol acıyo zevk almıyosun ki arada cisim var ve takarken konsantre bozluyo ve ben rahatsız oluyorum ondan içim almıyo bir kere o yüzden bende hap kullanıyorum ama haptanda memnun degilim

en başından beri bunu kullanıyoruz ama bazıları bende acı yapıyor çokk acıtıyor sürtündüğü içinmi acaba ?

bi 3 gün hiç bir şey olmuyor acıdn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…