Aile Planlaması Kondomla korunanlar buraya lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Nasıl korunacağımızı şaşırdık valla.1 sene hapla korundum.
Hormon diye bıraktım 1,5 senedir kondomla korunuyoruz.
Pek bi his kaybı falan olmadı aslında ama o takma anı insanı ilişkiden koparıyor işte.:nazar:
Ama yinede en temizi ve sağlıklısı diye düşünüyorum.
Aman o hassas olan çeşitini kullanmayın kızlar.Çok hassas galiba bize dayanamadı delikafadulden

arkadaşlar birşey soracagım
prezervatifle korunuyorsunuz ya
her ilişkide kullanmanız gerekiyor demi.

Bizde kondom la korunuyoruz,şu anda sorun yok.Değişik çeşitlerini deniyoruz geçen gün marketten arkasını okuyamadan karambol aldım.Hisset miş,gerçekten hissettiriyor ince vede çilek kokulu :)

14 yıllık evliyiz sadece evliliğimizin ilk üç ayında hapla korunduk sonrasında hep kondom
1 çocuğumuz var istediğimiz zaman hamile kaldım
başka da hiç hamileliğim olmadı yani kontrolü biz sağlıyoruz kondomla
hap kullanmam hormon içeriyor diye
spiral kullanmam fazla kanama yapabilir diye ve ben vücudumda bir parça taşıyamam huylanırmışım gibi geliyor
kondomun tek sıkıntısı takmak için en hassas anda ara vermek zorunda kalmak
bir de bazen arada birşey olmadan denemek isteyebiliyor tabii insan
kokulularını ben hiç sevmiyorum konsantrasyonumu bozuyor
kayganlaştırıcılılar da alerji yapıyor sanki

Ben 2 senelik evliyim ve bu zamana kadar hep eşim kondomla korundu ve hiçbi olumsuzluğuda olmadı 7 aylık hamileyim ve bundan sonrada herhalde gene kondomla korunucaz

biz de kondomla korunuyoruz fakat adetim 10 gün gecikti test yaptım negative çıktı inş hamile değilimdir çok korkuyorum kızım daha 1 yaşında kendimi hiç hazır hissetmiyorum psikolojimde bozuk aldrmak da istemiyorum yazık ya offf:gitme:

benim de adetim günüde gelseydi eğer bugün 4. günü olacaktı ama hala gelmedi.Bizde de eşim kondomla korunuyor.Ama kondomu son anda olmak üzereyken takıyor.bu da hamile kalma riskini ortaya çıkarır mı?kafam çok karışık..Yardım edin lütfen.

canım ben evleneli 2yıl olacak hep kondomla korunduk bir oğlum var isteyerek oldu şimdi yine kondomla korunuyoruz ama ilk başta takacaksınız yoksa tehlikeli oluyo yani hamile olabilirsin...

peki kızlar adetin 4. günü yapılan idrar testi doğru sonuç verir mi alıp test yapsam?

Biz de kondomla korunuyoruz ancak ben artik zevk almamaya basladim, ince yapida olani kullanmamiza ragmen hissedemiyorum pek. Bir de onun cikardigi sesler konsantrasyonumu kaybetmeme neden oluyor. Bu yuzden doktormdan randevumu aldim, hap kullanmaya baslayacagim.

X